Sekmadienį Marijampolėje vykusiomis vietos „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ rungtynėmis finišavo ne tik ketvirtas A lygos ratas, bet ir trečiasis SPORTLAND Spėlionės etapas. 28 ture žalgiriečiai svečiuose 0:3 nusileido Marijampolės ekipai, o šį rezultatą nuspėjo tik du spėliotojai.


98 spėlionės dalyviai numatė, kad „Žalgiris“ iš Marijampolės grįš tuščiomis rankomis. Tačiau tik Rytis Krasauskas ir Aivaras Grabliauskas įrašė tikslų rungtynių rezultatą. Pirmą kartą spėlionėje tiksliu pataikymu atsižymėjusiam Ryčiui šis spėjimas lėmė Egmont leidyklos įsteigtą prizą, o nuo pirmo turo tikslo siekusiam Aivarui atnešė viso etapo nugalėtojo titulą.
 
Po šešių spėlionės turų A.Grabliauskas buvo surinkęs 7 taškus ir vienu tašku atsiliko nuo lyderių – Waldeko Raguckio, Luko Rudzevičiaus ir Manto Linkevičiaus. Tačiau paskutinio turo spėjimuose W.Ragucki ir L.Rudzevičius įrašė lygiąsias, o M.Linkevičius prognozavo „Sūduvos“ pergalę rezultatu 3:2. Šis spėjimas jam atnešė vieną tašką, tačiau A.Grabliauskas savo sąskaitą papildė trimis taškais – ir finišavo pirmoje spėliotojų reitingo lentelės pozicijoje.
 
A.Grabliauskas tapo trečiuoju „Žalgirio“ ir SPORTLAND rengiamos spėlionės nugalėtoju. Pirmame etape visus varžovus nuo kelio nušlavė Pavelas Voleiko, antrame – po įspūdingo spurto finišo tiesiojoje triumfavo Vilius Ilkevičius.
 
Ketvirtasis spėlionės etapas prasidės jau šį ketvirtadienį, kai „Žalgiris“ svečiuose susitiks su Klaipėdos „Atlantu“.