FK „Žalgirio B“ futbolininkai įspūdingu būdu nutraukė nelaimėtų rungtynių seriją Pirmoje lygoje, atidėtame 27-ojo turo mače namuose net 7:0 (3:0) sutriuškindami „Šilutę“.

Pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko: jau 6-ąją minutę prieš patyrusį vartininką Liudviką Valių iššokęs Karolis Uzėla pasinaudojo proga ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir tai toli gražu nebuvo pabaiga. Nors vartų sargui Pijui Petkevičiui kartą teko atremti pavojingą šilutiškio Juliaus Kasparavičiaus smūgį pažeme, tačiau po traumos atsigavęs Arnoldas Baulinas, Osvaldas Čipkus bei Ernestas Stočkūnas tiesiog siautėjo varžovų aikštės pusėje.

30-ąją minutę tiksliu smūgiu pažeme A.Baulinas rezultatą padvigubino, o po poros minučių E.Stočkūnas gražiu šūviu kaire koja pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Pirmojo kėlinio pabaigoje vilniečiai turėjo dar porą dėkingų progų, bet jų neišnaudojo, visgi, įvarčių salvė buvo pratęsta ir po pertraukos.

Atvirame futbole žalgiriečiams sekėsi kur kas labiau. E.Stočkūnas bei K.Uzėla įformino dublius, pasižymėjo į priekį nuskubėjęs Jonas Skinderis, o po keitimo aikštėje pasirodęs Artūras Dolžnikovas 87-ąją minutę įsegė paskutinę vinį į demotyvuotos „Šilutės“ karstą.

Rungtynių statistika:

FK „Žalgiris B“ 7:0 (3:0) „Šilutė“

Įvarčiai: 6 ir 65 min. K.Uzėla, 30 min. A.Baulinas, 32 ir 55 min. E.Stočkūnas, 74 min. J.Skinderis, 87 min. A.Dolžnikovas

„Žalgiris B“: P.Petkevičius, K.Uzėla (67 min. D.Guleckis), G.Chruščiovas, A.Lukša, A.Masiulionis, A.Baulinas (61 min. D.Kodzis), A.Čivilis, J.Skinderis, E.Stočkūnas (72 min. T.K.Tamašauskas), E.Morinas (55 min. D.Linauskas), O.Čipkus (64 min. A.Dolžnikovas).

„Šilutė“: L.Valius, R.Borusas, A.Marcinkevičius, M.Stonkus, M.Vismantas, T.Kazlauskas, E.Lukoševičius (35 min. E.Dedurkevičius), M.Malaševičius, J.Milius, M.Golubovskis (67 min. I.Paulius), J.Kasparavičius.