Jaunieji FK „Žalgirio B“ futbolininkai spalio 18-ąją bei 21-ąją dieną sužais paskutiniąsias dvejas šio sezono Pirmos lygos rungtynes. Vaido Sabaliausko kariauna dar turi teorinių vilčių šoktelėti pozicija aukščiau, tad sieks pasinaudoti susidariusia situacija bei iškovoti dvi pergales.


Jau rytoj, trečiadienį, vilniečiai Senvagės stadione sieks nutraukti aštuonerių nelaimėtų Pirmos lygos rungtynių seriją dvikovoje su „Šilutės“ futbolininkais, kurie aukščiau 12-osios turnyro lentelės vietos jau nebapakils. Savo ruožtu žalgiriečiams atidėto 27-ojo Pirmos lygos turo metu iškovota pergalė leistų sumažinti atsilikimą nuo 13-oje pozicijoje esančio Tauragės „Tauro“. Po 26 mačų „Žalgiris B“ savo sąskaitoje turi 15 taškų ir keturiais taškais atsilieka nuo laipteliu aukščiau esančių tauragiškių, sužaidusių vieneriomis rungtynėmis daugiau.

„Rimtai ruošiamės šioms dvejoms rungtynėms, kadangi norime ne tik sėkmingai užbaigti sezoną, bet ir pakilti aukščiau turnyro lentelėje. Žaisime paskutines rungtynes savo sirgalių akivaizdoje, todėl futbolininkai atiduos visas jėgas ir sieks atsirevanšuoti „Šilutei“. Paskutinis mačas su „Stumbru B“ mums taip pat yra svarbus, kovosime iki pat paskutinio teisėjo švilpuko“, – pasakojo „B“ komandos vyr. treneris V.Sabaliauskas.

Savo ruožtu 28-ojo turo rungtynes žalgiriečiai žais šį šeštadienį Kaune, kur teks grumtis su „Stumbru B“, užimančiu 10-ąją vietą tarp 15 ekipų.

Rytdienos dvikova Senvagės stadione prasidės 17 val., tad kviečiame sirgalius paskutinį kartą šiemet palaikyti „Žalgirio B“ futbolininkus.