Lietuvos U-19 (1999 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė Europos čempionato atrankos turnyrą Austrijoje pradėjo minimaliu rezultatu nusileisdama Izraeliui.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 3-iąją minutę, kone pačią pirmąją varžovų ataką po baudos smūgio.

Susitikime pasirodė vienas iš dviejų žalgiriečių – saugas Artūras Dolžnikovas, į aikštę žengęs 62-ąją minutę, savo ruožtu, vartininkas Pijus Petkevičius liko ant atsarginių žaidėjų suolo.

Kitas rungtynes Lietuvos komanda žais penktadienį su šeimininkais austrais, kurie pirmose rungtynėse 1:0 įveikė Kosovą.

Į elitinį etapą pateks pirmąsias dvi vietas grupėje užėmusios ekipos.