Šešis kartus iš eilės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurę iškovojęs FK „Žalgiris“ suklupo ties septintuoju finalu, Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione 0:1 (0:0) nusileisdamas Kauno „Stumbrui“.

Pirmosiomis mačo minutėmis žalgiriečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, visgi, kauniečiai taip pat nevengė rengti atakų. Kairiajame krašte ne kartą Liviu Antalį bei Egidijų Vaitkūną plušėti vertė Jardelis Nazare ir Lucasas Villela.

10-ąją minutę „Žalgiriui“ pavyko surengti aštrią kontrataką. Elivelto išbėgo vienas prieš varžovą ir perdavė kamuolį link Darvydo Šerno, kurio smūgį blokavo laiku spėjęs sugrįžti „Stumbro“ gynėjas. Kėlinio viduryje bei antroje jo pusėje abi ekipos nesukūrė aštrų atakų, išskyrus momentą 38-ąją minutę, kai po įžaisto baudos smūgio arti vartų smūgiavo Matija Ljujičius.

Antrame kėlinyje komandos taip pat nesukūrė daug progų. 69-ąją minutę D.Šerno pažeme smūgiuotą kamuolį sučiupo vartininkas Rodrigo Josviakis. Kiek vėliau tas pats „Žalgirio“ puolėjas įsiveržė į baudos aikštelę, bet varžovų gynėjai sugebėjo apsiginti.

84-ąją minutę mačas pakrypo visai kita linkme. Šalia baudos aikštelės kamuolį gavo po keitimo aikštėje pasirodęs Nasro Boucharebas, kuris akistatoje su Armantu Vitkausku buvo tikslus. Per likusį laiką vilniečiai metė visas pajėgas į priekį, tačiau pora vilniečių smūgių skriejo pro šalį.