Prieš 2017 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalą, kuris sekmadienį vyks Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione, buvo surengta spaudos konferencija. Joje įspūdžiais prieš artėjantį mačą pasidalino FK „Žalgirio“ strategas Valdas Dambrauskas bei saugas Mantas Kuklys.


Tris kartus prie Vilniaus klubo vairo triumfavęs bei sykį kaip Panevėžio „Ekrano“ vyr. trenerio asistentas LFF taurę iškovojęs V.Dambrauskas pabrėžė, jog daug tokio pobūdžio rungtynių patirties turintys žalgiriečiai žino, kaip pažaboti Kauno „Stumbro“ jaunatvišką entuziazmą.

„Tai yra tokios rungtynės, kuriose padaręs klaidą gali neturėti laiko atsitiesti. Turime patirtį ir žinome, kad tai yra mūsų stiprybė. Į taurės finalą patekome tikrai sunkiu būdu – įrodėme, kad ta patirtis tikrai veikia. Turime maksimaliai nusiteikti ir sužaisti geras rungtynes. Kad ir su kuo bežaistum finale, kautis jame teks iš paskutiniųjų. Kitose šalyse ne kartą nutiko taip, jog į finalą patekusios komandos iš žemesnių divizionų laimi taurę. Ne be reikalo sakoma, kad tai ir yra taurės grožis. Neabejoju, kad „Stumbras“ atiduos visas jėgas, tad galime tikėtis gražių rungtynių“, – pasakojo V.Dambrauskas.

Savo ruožtu penkiuose LFF taurės finaluose rungtyniavęs ir visus juos laimėjęs M.Kuklys taip pat gerbia būsimą varžovą: „Visuose finaluose, kuriuose žaidžiau, net nesuabejojau, jog galime laimėti, visada tuo tikėdavau. 2012 metų finale Marijampolėje labai išsekome, taip pat kitąmet finale su „Šiauliais“ buvo karšta ir itin sunku. Gerbiame „Stumbrą“, ne be reikalo jis pateko į finalą. Laukia įdomios rungtynės ir tikiuosi gražaus reginio.“

„Žalgirio“ ir „Stumbro“ dvikova LFF taurės finale Panevėžyje įvyks jau poryt, rugsėjo 24-ąją dieną. Mačo „Aukštaitijos“ stadione pradžia – 16 val.