Rugsėjo 24 d. Panevėžyje vyksiančiame Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro finale FK „Žalgiris“ susitiks su Kauno „Stumbru“. Siekdama padėti komandų gerbėjams be didesnių sunkumų pasiekti renginio vietą, LFF pasitelkė į pagalbą „Ollex“ bendrovės transportą.


Viena transporto rinkos lyderių Baltijos regione „Ollex“ siūlo futbolo gerbėjams iš Vilniaus ir Kauno į LFF taurės finalą Panevėžyje pirmyn (bei atgal) keliauti vos už 5 eurus. Į šią kainą įskaičiuotas ir bilietas į finalines rungtynes.
 
Pirmą kartą rengiama akcija – specialiais autobusais aistruoliams vykti į LFF taurės finalą – džiaugiasi ir finale žaisiantys Kauno „Stumbro“ ir FK „Žalgirio“ futbolininkai. „Žalgirio“ ir Lietuvos vyrų rinktinės saugas Mantas Kuklys teigė, kad šis pasiūlymas yra puikus pirmiausia dėl to, jog „Ollex“ autobusai labai patogūs ir kokybiški. „Antras privalumas – galimybė sutaupyti pinigų. Trečias pliusas – jei myli „Žalgirį“, privalai ji palaikyti stadione, o tai patogiausias, pigiausias ir maloniausias būdas ten nuvykti, – kalbėjo M.Kuklys. – Taurės finalas yra vienerios rungtynės. Jos bus labai sunkios ir nesvarbu prieš ką žaisi, visi varžovai bus susikaupę ir kausis iš visų jėgų."

Savo ruožtu buvęs žalgirietis, šiuo metu „Stumbro“ spalvas ginantis Aldas Korsakas kvietė Kauno futbolo aistruolius palaikyti savo miesto komandą. „Finalas visada yra ypatinga proga. Mes jau esame parodę, kad „Žalgiriui“ galime pasiūlyti rimtą kovą. Manau, kad fanams būtų didelis privalumas pasinaudoti tokia akcija. Pačiam teko keliauti „Ollex“ autobusais ir jais komfortabiliai pasiekdavome tikslą. Todėl kviečiu kauniečius atvykti – laukia ne tik įdomios finalo rungtynės, bet ir patogi kelionė į rungtynes ir atgal", – sakė A.Korsakas.

LFF taurės finalas Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione – jau šį sekmadienį, rugsėjo 24 dieną, 16 valandą. Bilietus į aistruolių autobusus galima įsigyti „Ticketmarket.lt". Bilietais prekiaujama iki rugsėjo 22 d. 12 val.  
 
Rugsėjo 24 d. „Ollex“ autobusai su aistruoliais į Panevėžį pajudės 13.30 val. Vilniuje nuo Panoramos viešbučio (Sodų 14), o Kaune (13.30 val.) nuo Statoil degalinės (Savanorių 404B).