FK „Žalgirio B“ futbolininkai šią savaitę sužaidė dvejas rungtynes su Pirmos lygos lydere „Palanga“. Išvykoje žalgiriečiai nusileido varžovams 1:3, o namuose 25-ojo turo susitikime patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:4 (1:1).

Vakarų Lietuvos klubas 11-ąją minutę po Haroldo Vaineikio įvarčio išsiveržė į priekį, tačiau be Danielio Romanovskio ir Artūro Dolžnikovo žaidusiems šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. 36-ąją minutę Edvinas Morinas atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur ekipos kapitonas Ernestas Stočkūnas išlygino rezultatą.

Visgi antame kėlinyje palangiškiams pavyko vėl susigrąžinti persvarą ir iškovoti pergalę. Po abejotino taisyklių pažeidimo baudos aikštelėje buvo skirtas baudinys, kurį 53-iąją minutę realizavo patyręs Gvidas Juška, savo ruožtu, 65-ąją ir 88-ąją minutę „Palangos“ atstovas Rokas Petrikas įformino dublį.

Kitas rungtynes „B“ komanda žais jau antradienį, rugsėjo 19-ąją dieną. Atidėtas 23-iojo turo mačas Tauragėje su vietos „Tauru“ prasidės nuo 17 val.

Rungtynių statistika:

FK „Žalgiris B“ 1:4 (1:1) „Palanga“

Įvarčiai: 36 min. E.Stočkūnas; 11 min. H.Vaineikis, 53 min. G.Juška (11 metrų baudiniu), 65 ir 88 min. R.Petrikas

Geltonos kortelės: 34 min. V.Kaborda, 60 min. M.Perepliotovas

„Žalgiris B“: A.Mickevičius, K.Uzėla, A.Lukša, E.Motuzas (72 min. A.Masiulionis), P.Jorgensenas (46 min. D.Linauskas), A.Čivilis, D.Kodzis (75 min. T.K.Tamašauskas), J.Skinderis (77 min. D.Guleckis), E.Stočkūnas, E.Morinas, O.Čipkus.

„Palanga“: A.Cvetkovas, R.Šveikauskas, G.Juška, M.Perepliotovas, A.Jurgelevičius, H.Vaineikis (30 min. R.Petrikas), M.Rusys (59 min. R.Gevevičius), C.Agacas, M.Bagužis, D.Navikas, V.Kaborda (70 min. V.Kazlauskas).