24-ajame A lygos ture FK „Žalgiris“ įsirašė dar vieną pergalę į savo sąskaitą ir atitrūko nuo antroje vietoje žengiančių „Trakų“. Vilniečiai, sužaidę du banguotus kėlinius, namuose 3:1 (2:0) nugalėjo turnyro lentelės autsaiderį „Kauno Žalgirį“.

Po varginančio mūšio Marijampolėje šeštadienį vyr. treneris Valdas Dambrauskas leido atsikvėpti keliems futbolininkams – Mantui Kukliui, Darvydui Šernui bei Elivelto, tad jų vietas starto sudėtyje užėmė Mahamane'as Traore, Bahrudinas Atajičius bei Matija Ljujičius.

Laukti pirmojo įvarčio ilgai neteko: 14-ąją minutę kauniečiai prarado kamuolį savo aikštės pusėje, tad tuo pasinaudojęs Matija Ljujičius surado baudos aikštelėje B.Atajičių, kuris galva tiksliai smūgiavo į artimąjį vartų kampą.

Maža to, 22-ąją minutę žalgiriečiai, visiškai dominavę aikštės viduryje, sugebėjo padvigubinti rezultatą. Po Donovano Slijngardo perdavimo iš kairiojo krašto Klimas Gusočenka nesėkmingai atmušė kamuolį, kuris atšoko Liviu Antaliui. Nors rumunas daug laiko neturėjo, tačiau galingas smūgis kaire koja nepaliko nė menkiausios vilties „Kauno Žalgirio“ vartininkui Modestui Stoniui.

Po dviejų įmuštų įvarčių čempionai atleido vadeles, suteikdami kauniečiams daugiau erdvių aikštės viduryje. Čempionato autsaideriai tuo pasinaudojo ir surengė keletą aštrių atakų, privertusių Armantą Vitkauską gelbėti komandą. Savo ruožtu „Žalgiris“ galėjo numalšinti svečių entuziazmą, bet į baudos aikštelę įsiveržęs M.Ljujičius smūgiavo visiškai greta viršutinio vartų kampo.

Antrojo kėlinio pirma pusė šeimininkams klojosi ne pagal norimą scenarijų. „Kauno Žalgirio“ futbolininkai vertė plušėti A.Vitkauską, be to, Luko Kochanausko galva smūgiuotas kamuolys sudrebino skersinį. 74-ąją minutę svečiams pavyko sušvelninti rezultatą, kai dar sykį šį sezoną nepriekaištingą baudos smūgį atliko Aurimas Raginis.

Įsprausti į kampą žalgiriečiai užtikrintai sužaidė paskutinę rungtynių atkarpą, per kurią spėjo atstatyti dviejų įvarčių pranašumą. Po Manto Kuklio pakelto kampinio pirmą pridėto laiko minutę B.Atajičius galva pasuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą. Maža to, legionierius galėjo pasižymėti „hetriku“, tačiau iš dėkingos situacijos smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio.

Po šios pergalės 54 taškus savo sąskaitoje turintis „Žalgiris“ 10 taškų persvara lenkia „Trakus“, kurie yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau. Trečioje vietoje žengianti Marijampolės „Sūduva“ turi 35 taškus, bet yra sužaidusi 4 dvikovomis mažiau nei žalgiriečiai.