89-ąją minutę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pusfinalyje į kovą mestas ir sau nebūdingoje pozicijoje žaidęs Bahrudinas Atajičius spėjo sudalyvauti atakoje, kurioje buvo pelnytas išlyginamasis įvartis, o per pratęsimą pats atliko rezultatyvų perdavimą Liviu Antaliui.


Dvikova Marijampolėje su vietos „Sūduva“ FK „Žalgiriui“ nesiklostė pagal norimą scenarijų. Žalgiriečiai 14-ąją minutę praleido įvartį po tikslaus Karolio Chveduko smūgio ir vėliau, antro kėlinio metu turėdami vieno žaidėjo persvarą, taip pat strigo ties susispaudusių marijampoliečių baudos aikštele.

„Sūduva“ turėjo aiškų planą ir jo sėkmingai laikėsi, žaisdama labai žema gynėjų linija. Pirmo praleisto įvarčio metu kiek praradome koncentraciją ir po jo buvo sunku pralaužti „Sūduvos“ gynybą. Visgi žaidėme ramiai iki pat pabaigos ir mums pagaliau pavyko išlyginti rezultatą. Pelnytas įvartis pakreipė rungtynes kita linkme. Šį sezoną jau daug kartų sugrįžome į rungtynes arba išsigelbėdavome iš panašių situacijų, nes turime sukaupę panašių rungtynių patirties. Kovojome iki pabaigos, nepasidavėme ir buvome apdovanoti. Galbūt „Sūduva“ įgavo dar daugiau patirties Europos lygoje, tačiau ji visada rungtyniavo būtent taip. Prie to jau pripratome, tačiau su jais visada žaidžiame sunkias rungtynes, nes jie remiasi standartinėmis situacijomis, kadangi turi daug aukštų ir gerai galva žaidžainčių žaidėjų“ , – Marijampolės klubo stiprybes įvardino 24-erias oficialias rungtynes šį sezoną sužaidęs legionierius.

Sirgaliai, mačo metu atkreipę dėmesį į B.Atajičių, turėjo kiek nustebti, kadangi futbolininkas rungtyniavo sau neįprastoje kairiojo krašto gynėjo pozicijoje. Žalgirietis su tuo sėkmingai susitvarkė, atlikdamas savalaikį perdavimą į baudos aikštelę Liviu Antaliui, technišku smūgiu išvedusiam „Žalgirį“ į priekį: „Kai buvau jaunesnis, išbandžiau nemažai įvairių pozicijų. tačiau iki tol tik vieną kartą man teko žaisti kairiu gynėju. Teko rungtyniauti tiek centro gynėju, tiek dešinėje, tad tų pozicijų žaidimo savybės yra išlikusios mano galvoje. Jei reikia rungtyniauti būtent ten – nematau problemos, esu tam pasiruošęs.“

Keturis įvarčius įmušusio ir du rezultatyvius perdavimus atlikusio B.Atajičiaus teigimu, tokie mačai, kuriuose tenka žaisti pratęsimus ir aiškintis santykius baudinių serijoje, prideda labai daug vertingos patirties, o iškovota pergalė – suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo. Kalbėdamas apie likusią sezono stadiją, bosnis buvo pozityvus: komanda, pagavusi puikią emocinę bangą, sieks sezoną užbaigti pergalių salve, savo ruožtu, B.Atajičius sieks prie jų kuo labiau prisidėti.

„Tokias rungtynes tenka žaisti tikrai retai ir daugiausiai jų buvo būtent „Žalgiryje“. 120 minučių rungtynės buvo praėjusių metų Supertaurėje su „Trakais“, taip pat įsimintinas mačas įvyko šiemet LFF taurėje su Gargždų „Banga“. Teko žaisti trijuose tokiuose susitikimuose per dvejus metus. Tai yra tikrai labai malonios rungtynės, kuriose gali sukaupti daug vertingos patirties.

Ši pergalė Marijampolėje yra itin svarbi likusiai sezono daliai. Jei būtume pralaimėję, turbūt būtų nelengva atgauti pasitikėjimą ir žaidimo kreivė realu, jog kristų žemyn. Manau, jog po šių rungtynių įgavome dar daugiau pasitikėjimo ir likusią sezono dalį užbaigsime skindami pergales. Per likusią sezono dalį tikiuosi negauti traumų, sulaukti žaidybinio laiko ir tokiu būdu prisidėti prie komandos pergalių įvarčiais bei rezultatyviais perdavimais“, – pasakojo žalgirietis.