Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė sieks palepinti šalies futbolo sirgalius sėkmingu žaidimu ir priversti bent kažkiek pamiršti nesėkmingus pastaruosius du nacionalinės rinktinės pasirodymus.


Trečiosios atrankos grupės kovas užtikrinta pergale prieš Farerų salas pradėję lietuviai šiandien, rugsėjo 5-ąją dieną, stos į kovą su tą patį varžovą taip pat rezultatu 3:0 įveikusiais danais. Anot žalgiriečio Danielio Romanovskio, šiame cikle jau pelniusio vieną įvartį, komanda varžovus yra gerai išanalizavusi, pasitinkinti savimi ir sieks iš šios išvykos grįžti su taškais.

„Apie būsimus varžovus žinau pakankamai daug, nes turėjome labai daug susirinkimų, paremtų Danijos žaidimo analize ir žinome, kaip žaisime pries varžovą. Be abejonės, laukia labai sunkios rungtynės, bet mes atvykome į Daniją, kad atimtume iš jų taškus ir stengsimės tai padaryti. Kiekvienom rungtynėm mes ruošiamės atskirai. Nugalėjome Farerų salas ir dabar turime tris taškus iš trijų galimų, tad atvažiavome čia su gera nuotaika ir be jokio jaudulio, esame pasiruošę sukurti sensaciją. Galime pažadėti, kad padarysime viską, jog galėtume grįžti į Lietuvą su taškais“, – dalino įspūdžiais 21-erių metų saugas.

Keturis mačus šį sezoną FK „Žalgiryje“ sužaidusiam D.Romanovskiui tiek ramus ir švarus Olborgo miestas, tiek jaukus stadionas paliko labai gerą įspūdį. Tiesa, nuotaiką kiek aptemdė buvusio komandos draugo, Kauno „Stumbro" gynėjo Rimvydo Sadausko trauma. Šį Lietuvos jaunimo rinktinės gynėją pakeitė pirmą kartą į rinktinę iškviestas 17-metis žalgirietis Karolis Uzėla.

„Labai gaila, kad, likus dienai iki stovyklos, traumą patyrė mūsų gynybos lyderis R.Sadauskas, bet turime daug gerų gynėjų, kurie moka žaisti ir gintis. Aš pasitikiu kiekvienu iš jų, be to, gynėjai turės didelę pagalbą is Edvino Gertmono, kuris yra puikus vartininkas“, – pasakojo D.Romanovskis.

Primename, jog be D.Romanovskio ir K.Uzėlos į rinktinę yra pakviestas žalgirietis vartininkas Pijus Petkevičius bei du išnuomoti žaidėjai – Justas Lasickas ir Dominykas Barauskas.

Danijos bei Lietuvos susitikimo pradžia šiandien 19 val.