Trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovoję "Žalgirio" dubleriai įsitvirtino turnyrinės lentelės viršūnėje.


Pirmadienį (04. 05) VMFD "Žalgirio" antroji komanda namų aikštėje 3:0 nugalėjo iki tol LFF A lygos dublerių čempionate pirmavusią Marijampolės "Sūduvą-2". Visi įvarčiai į marijampoliečių vartus krito antrojo kėlinio pabaigoje. Įvarčius į savo sąskaitą įsirašė Justinas Baltrimavičius (74'), Goran Jerkovič (80') ir Rokas Janilionis (88').

Po pergalingų rungtynių "Žalgirio" antrosios komandos treneris Domas Paulauskas kalbėjo:
"Prieš rungtynes akcentavau kamuolio kontrolę ir puolėjų išvedimą į pavojingas varžovams zonas. Manau, šią užduotį įvykdėme. Galbūt rungtynių pradžioje kiek trūko aštrumo užbvaigiant atakas, tačiau rungtynių pabaigoje atsirado ir jis.
Neįmušėme 11 metrų baudinio, tačiau ši nesėkmė komandą tik dar labiau sukoncentravo siekiant pergalės.
 Antrojė rungtynių pusėje vėl kontroliavome žaidimą, o varžovams pavargus, pasinaudojome jų gynėjų daromomis klaidomis. Po vienos iš jų mums pavyko pasižymėti, kuomet aktyviai dešiniajame krašte žaidęs J. Baltrimavičius suklaidinęs gynėją ir vartininką įmušė pirmąjį įvartį.
Po įvarčio "Sūduvos" komanda suaktyvino puolimą, pradėjo regzti atakas, o tai leido mūsų komandai kontratakuoti ir taip išnaudoti atsiradusias erdves.,"- svetainei www.zalgiris_vilnius.lt sakė D. Paulauskas.

Treneris pabrėžė jaunų žaidėjų indėlį į pergalę, išskirdamas gerą R. Janulionio, J.Baltrimavičiaus, D. Gunevič, D. Balkovskij ir po keitimo pasirodžiusių E. Žarskio bei V. Saulėno žaidimą.

Rungtynėse su "Sūduva" A lygos dublerių čempionate debiutavo 15-mečiai "Žalgirio" akademijos "Žalgirietis" auklėtiniai E. Moroz bei G. Paulauskas. Vaikinai aikštėje pasirodė pačioje rungtynių pabaigoje.

"Žalgirio-2" sudėtis: Leus; Gunevič , Bobrovskij, Steško, Balkovskij, Baltrimavičius, Juška (46' Žarskis), Janilionis (88' Moroz), Barevičius (46' Saulėnas), Jerkovič (89' G. Paulauskas), Žukauskas.