66-ąjį įvartį Lietuvos čempionate pelnęs FK „Žalgirio“ saugas Mantas Kuklys akistatoje su Marijampolės „Sūduva“ sutiko buvusius komandos draugus, realizavo baudinį, tačiau pergalės skonio šį kartą nepajuto.


Žalgirietis 50-ąją minutę realizavo Darvydo Šerno uždirbtą 11 metrų baudinį, po kelių minučių pavojingai smūgiavo standartinės padėties metu, bet 79-ąją minutę galva pelnytas Semiro Kerlos įvartis privertė šeimininkus tenkintis tašku. Tiesa, tokia baigtis vilniečių anaiptol netenkino.

„Iki pergalės pritrūko įvarčių. Turėjome progų, tikrai gerai žaidėme, kontroliavome kamuolį, bet gaila neįmušėme. „Sūduva“, kaip visada, žaidė savo žaidimą: atsitraukė, davė mums laikyti kamuolį ir eilinį sykį įmušė standartinės padėties metu. Namų darbai – sveikintina. Buvome pasiruošę, susikaupę, bet rezultatas lygus.

Nemanau, kad „Sūduva“ šiame mače atliko specifines užduotis, skirtas ruošiantis dvikovai su „Ludogorets“. Jie visą sezoną taip žaidė – turi savo žaidybinį braižą su penkiais gynėjais, taip pat žaidė ir dabar, kažko naujo nematėme, gal tik Andro Švrljuga rungtynes pradėjo antrame kėlinyje. Žinojome, kaip „Sūduva“ žais – ji niekuo nenustebino“, – pasakojo M.Kuklys, taip pat linkėdamas sėkmės „Sūduvai“, kitą savaitę Razgrade ketvirtajame Europos lygos atrankos etape besigrumsiančiai su „Ludogorets“ ekipa.Lygiosios žalgiriečiui sukėlė apmaudo ir dėl to, jog komandos kapitonui Egidijui Vaitkūnui, susitikimo išvakarėse šventusiam 29-ąjį gimtadienį, nebuvo padovanota pergalė: „Kažkaip su gimtadieniais mums nelabai sekasi. Kai tik kažkas švenčia gimtadienį, reikia laimėti ir va, lygiosios. Gaila, visada žinome, kad norime nugalėti. Turėjome momentų – neįmušėme, apmaudu. Egidijaus gaila, bet ištaisysime klaidą.“

Beje, artimiausias gimtadienis „Žalgirio“ gretose bus rugpjūčio 14-ąją dieną, kai 33-eji metai sukaks Vytautui Lukšai. O kitas rungtynes vilniečiai žais jau šį šeštadienį, rugpjūčio 12-ąją dieną. A lygos 21-ojo turo dvikova su antroje turnyro lentelės vietoje žengiančiais „Trakais“ LFF stadione prasidės 19 val. Šį kartą žalgiriečiai bus varžovų svečiais.