FK „Žalgirio B“ futbolininkai Pirmos lygos turnyre patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės – šį kartą jaunieji žalgiriečiai 17-ojo turo rungtynėse 0:1 (0:1) nusileido paskutinę vietą užimančiam Utenos „Uteniui B“, kuris pirmoje komandų tarpusavio akistatoje buvo įveiktas rezultatu 3:1.

Šį sykį vilniečiams teko susidurti su gerokai pasikeitusiu varžovu, kurio sudėtyje rungtyniavo naujokai iš Ispanijos, Prancūzijos, Alžyro bei Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV). Vienintelį susitikimo įvartį pelnė būtent legionierius – ispanas Alberto Lopezas, pasižymėjęs 26-ąją minutę. Savo ruožtu vilniečių šansus pakovoti dėl taškų gerokai apsunkino Aivaro Masiulionio 43-iąją minutę gauta raudona kortelė.

Per 15 mačų 3 pergales iškovojęs, 2 sykius lygiosiomis sužaidęs, 10 kartų pralaimėjęs bei 11 taškų surinkęs „Žalgiris B“ tarp 15 ekipų žengia 13-oje vietoje.

Kitas rungtynes jaunieji žalgiriečiai žais šį penktadienį, rugpjūčio 4-ąją dieną. 18-ojo turo dvikova išvykoje su Gargždų „Banga“ prasidės 18.30 val.