FK „Žalgiris B“ futbolininkai pralaimėjimu sugrįžo į Pirmos lygos kovas – atidėtose 13-ojo turo rungtynėse Vaido Sabaliausko kariauna 1:2 (0:1) nusileido į devintą poziciją šoktelėjusiam Klaipėdos „Koralui“.


Jauna „B“ komanda, kurioje starto sudėtyje debiutavo 16-metis Aivaras Masiulionis ir taip pat rungtyniavo jo bendraamžis gynėjas Patrickas Jorgensenas, pirmame kėlinyje turėjo žaidybinį pranašumą, tačiau klaipėdiečiai 7-ąją minutę surengė vieną iš retų savo atakų ir pelnė įvartį, kurio autorius – Aurimas Skurdelis. Žalgiriečiai taip pat galėjo atsakyti tiksliu smūgiu: Osvaldas Čipkus atsidūrė dėkingoje situacijoje, visgi, vartininkas jo bandymą atrėmė.

Po pertraukos trenerių štabą pasiekė nemaloni naujiena: po susidūrimo rezultatyviausias komandos žaidėjas Karolis Uzėla susižeidė kaktą ir nebegalėjo tęsti rungtynių. Kita vertus, į aikštę antrame kėlinyje pirmą sykį šį sezoną žengė po traumos atsigavęs Jonas Skinderis.

Žaidybinis pranašumas davė savo vaisių – 56-ąją minutę Ernestas Stočkūnas pamatė, jog vartininkas buvo palikęs savo poziciją ir efektingu smūgiu iš maždaug 40 metrų perkėlė per jį kamuolį. Šeimininkai kurį laiką buvo ant bangos, tačiau „Koralui“ pavyko perkelti veiksmą ir prie žalgiriečių, tarp kurių debiutavo 16-metis Martynas Jokubauskas, vartų.

Klaipėdiečiai kėlė nemažai pavojaus standartinių padėčių metu: kartą į žaidimą teko įsitraukti Airidui Mickevičiui, o sykį galva smūgiuotas kamuolys skriejo arti tikslo. 85-ąją minutę E.Stočkūnas smūgiavo iš už baudos aikštelės prieigų, tačiau „Koralo“ vartininkas Ernestas Grudys buvo tam pasiruošęs.

„B“ komandos žaidėjams labai sunkiai sekėsi tvarkytis su kairiajame atakos krašte žaidusiu „Koralo“ legionieriumi iš Ukrainos Sergejumi Lozinskiu. Būtent iš šio krašto 88-ąją minutę kamuolys buvo perduotas į baudos aikštelę, kur Jonas Bičkus poros varžovų apsuptyje sugebėjo nuginkluoti A.Mickevičių bei išplėšti komandai pergalę.

Puikų įvartį pelnęs E.Stočkūnas buvo nusivylęs tokia rungtynių baigtimi: „Į svečius atvyko gera komanda. Rungtynes pradėjome gerai, bet pirmi praleidome įvartį – vėliau pavyko išlyginti rezultatą, tačiau to neužteko. Pamačiau, jog vartininkas buvo palikęs vartus, tad pamėginau smūgiuoti ir pasisekė. Tai turbūt vienas iš gražesnių mano pelnytų įvarčių, bet džiaugsmo jis suteikia ne per daugiausiai, nes komanda pralaimėjo. Mūsų komanda jauna, tad žiūrėti į pergales ir pralaimėjimus nėra reikalo – reikia žiūrėti į priekį.“

Kitas rungtynes „Žalgirio B“ futbolininkai žais jau šeštadienį, liepos 29-ąją dieną. Dvikova Utenoje su vietos „Utenio B“ ekipa prasidės 15 val.

Rungtynių statistika:

FK „Žalgiris B“ 1:2 (0:1) Klaipėdos „Koralas“

Įvarčiai: 56 min. E.Stočkūnas; 7 min. A.Skurdelis, 88 min. J.Bičkus

Geltonos kortelės: 11 min. A.Čivilis, 75 min. E.Morinas, 90+2 min. J.Skinderis; 31 min. R.Rusys, 32 min. A.Capas

„Žalgiris B“: A.Mickevičius, K.Uzėla (53 min. A.Gabriūnas), G.Chruščiovas (75 min. M.Jokubauskas), L.Vaičiūnas, A.Lukša, P.Jorgensenas, A.Masiulionis (46 min. J.Skinderis), A.Čivilis, E.Stočkūnas, E.Morinas, O.Čipkus.

„Koralas“: E.Grudys, K.Inta, J.Bičkus (90+3 min. I.Venckus), V.Munozas, P.Juška, R.Rusys, A.Capas, A.Skurdelis, L.Rimkus (90+2 min. B.Babenskas), E.Ditmonas, S.Lozinskis.