FK „Žalgirio“ rezervas jau šį trečiadienį po pertraukos sugrįš į Pirmos lygos turnyro verpetą. Atidėtose 13-ojo turo rungtynėse „B“ komanda pirmą kartą šiame sezone stos į kovą su Klaipėdos „Koralu“.

Per šį laiką komandoje įvyko šiokie tokie pokyčiai: Gytis Paulauskas, Danielis Šukelovičius ir Eimantas Lotužys persikėlė į „Vilniaus Vytį“, o vienas iš ekipos lyderių Justas Lasickas išvyko į Belgrado „Zemun“ klubą Serbijoje. Savo ruožtu traumą išsigydęs gynėjas Jonas Skinderis gali pasirodyti jau artėjančiame mače.

Paskutines rungtynes jaunieji žalgiriečiai sužaidė kaip iš natų, išvykoje net 4:0 sutriuškindami penktoje vietoje žengiančią „Pakruojo“ ekipą. Vilniečiai sieks pratęsti pergalių serija ir įveikti varžovus iš Klaipėdos, kurie turnyro lentelėje, surinkę 17 taškų per 14 rungtynių, žengia vienuoliktoje pozicijoje.

„Savaitę laiko pailsėjome nuo futbolo, kurio spėjome pasiilgti. Grįžome į treniruotes – turėjome kokybišką savaitę ir per ją turėjome tiek dvi, tiek vieną treniruotę per dieną. Atsakingai ruošiamės antrai sezono daliai ir sieksime sėkmingai startuoti. Varžovų komandoje yra tiek patyrusių, tiek jaunų žaidėjų, tiek legionierių. „Koralas“ – įdomi komanda, tačiau turinti silpnybių, kuriomis ir sieksime pasinaudoti“, – teigė „B“ komandos treneris Vaidas Sabaliauskas.

„B“ komandos ir „Koralo“ dvikova įvyks jau šiandien, liepos 26-ąją dieną. Rungtynes Senvagės stadione prasidės 18 val.