FK „Žalgiris“ artėjantiems iššūkiams UEFA Čempionų lygos atrankos varžybose ruošis be Sauliaus Klevinsko. Su patyrusiu vartininku sutartis buvo nutraukta abipusiu susitarimu.


33-ejų metų vartų sargas karjerą pradėjo Marijampolės „Sūduvos“ ekipoje, o į sostinės klubą persikėlė 2010-ųjų viduryje. Po metų jis išvyko į Maskvos „Torpedo“ klubą, bet 2014-ųjų pabaigoje ir vėl sugrįžo į „Žalgirį“, kuriam nuo 2015-ųjų sezono pradžios atstovavo iki šiol. Su Vilniaus ekipa S.Klevinskas susižėrė svarbiausius trofėjus Lietuvoje, du sykius tapdamas Lietuvos čempionu ir triumfuodamas LFF taurės bei Supertaurės mačuose.

Paskutinę akistatą Vilniaus klube marijampolietis sužaidė 70-mečio šventės metu – tada mače su Geteborgo IFK ekipa S.Klevinskas po pirmo kėlinio pakeitė Armantą Vitkauską ir padėjo komandai iškovoti solidžią pergalę.

„Saulius mūsų komandoje praleido kelerius įsimintinus metus ir svariai prisidėjo prie klubo pergalių bei titulų. Visą laiką vertinsime Saulių kaip savo srities profesionalą ir nuoširdžiai jam dėkojame už visą tą laiką, kurį praleido „Žalgiryje“, – atsisveikindamas su vartininku kalbėjo klubo sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

Šio sezono A lygoje S.Klevinskas sužaidė 9-erias rungtynes, iš kurių 8-erias pradėjo starto sudėtyje. Iš viso per savo karjerą „Žalgiryje“ jis sužaidė 57-erias oficialias rungtynes Lietuvos ir Europos taurių turnyruose.

„Žalgiris“ dėkoja Sauliui už klube praleistą laiką ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje!