Artėjantiems iššūkiams tarptautiniame fronte besiruošiantis FK „Žalgiris“ ieško pamainos į Kazachstaną išvykusiam Georgui Freidgeimui, tad į peržiūrą pasikvietė 24-erių metų čilietį Diego Oyarzuną.


Kairiakojis vidurio gynėjas, galintis žaisti ir kairiajame gynybos krašte, į Lietuvą po 30 valandų kelionės atvyko praėjusią savaitę bei dalyvavo tiek individualiose, tiek ir komandinėse treniruotėse. Peržiūroje dalyvaujantis futbolininkas sulauks galimybės parodyti savo sugebėjimus jau rytoj, birželio 27-ąją dieną, įvyksiančiame draugiškame mače su Geteborgo IFK futbolininkais.

D.Oyarzunas futbolo abecėlės mokėsi viename iš tituluočiausių gimtinės klubų – Santjago „Universidad Catolica“, kuriame sužaidė vienerias rungtynes ir buvo nuomojamas kitoms šalies ekipoms. Gynėjas atstovavo „Deportes Valdivia“, „San Marcos de Arica“ ir „Union La Calera“ komandoms, semdamasis patirties aukščiausioje šalies lygoje.

2016 metais čilietis persikėlė į Santjago „Palestino“ ekipą, kurioje per praėjusį sezoną sužaidė 12 mačų Čilės čempionate ir įvarčių nepelnė.

„Žalgirio“ 70-mečio šventė – jau rytoj. Į iškilmingą renginį bilietus galite įsigyti „Bilietai.lt“ kasose arba internetu.