FK „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės gynėjas Georgas Freidgeimas praleis 15-ojo A lygos turo susitikimą su Klaipėdos „Atlantu“, kadangi išvyko į Kazachstaną vesti derybų su šios šalies klubu.


2016 metais nuomos pagrindais Pavlodaro „Irtyš“ ekipoje žaidęs G.Freidgeimas iškovojo Kazachstano čempionato bronzą bei padėjo komandai patekti į taurės turnyro finalą. Šios šalies čempionate žalgirietis iš viso sužaidė 29-erias rungtynes ir pelnė 1 įvartį. Po praėjusio sezono G.Freidgeimas sugrįžo į „Žalgirį“, tačiau birželio pradžioje juo susidomėjo Kokšetau „Okžetpes“ klubas. Šiuo metu ši komanda tarp dvylikos ekipų turnyro lentelėje užima dešimtąją poziciją, o praėjusiais metais liko penktoje vietoje.

Šiame sezone 29-erių G.Freidgeimas A lygoje sužaidė 9-erias rungtynes, iš kurių 8-erias pradėjo starto sudėtyje ir per jas įvarčių nepelnė bei užsidirbo tris geltonas korteles. Jis taip pat žaidė ir Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro antrojo etapo dvikovoje su Gargždų „Banga“.

Artimiausias rungtynes „Žalgiris“ žais jau rytoj, birželio 14-ąją dieną. 15-ojo A lygos turo akistata su „Atlantu“ LFF stadione prasidės nuo 18 val.