FK „Žalgirio B“ jaunieji futbolininkai ir toliau gana sunkiai ieško rakto į pergales Pirmoje lygoje. Šį kartą Vaido Sabaliausko treniruojami žalgiriečiai 8-ojo turo mače namuose 1:2 (1:2) nusileido Tauragės „Taurui“.

Dvikovos pradžia šeimininkams klostėsi pagal norimą scenarijų – jau 9-ąją minutę pasižymėjo Karolis Uzėla. 17-metis futbolininkas pelnė įvartį antrame mače iš eilės, o iš viso šį sezoną pasižymėjo jau keturis kartus. Visgi, gera pradžia pergalės „Žalgirio" dubleriams negarantavo. Žalgiriečių persvara išgaravo dar pirmame kėlinyje.

28-ąją minutę rezultatą išlygino ne vieną sezoną A lygoje praleidęs „Tauro" saugas Evaldas Grigaitis, o dar po dešimties minučių svečius iš Tauragės į priekį išvedė 34 metų legionierius iš Kamerūno Jean-Paulas Ndeki. 51-ąją minutę svečių klubo kapitonas Simonas Babilius buvo pašalintas iš aikštės, tačiau žalgiriečių šturmas buvo bevaisis.

Patyrusi penktą nesėkmę per septynerias rungtynes „Žalgiris B" komanda su 4 taškais Pirmos lygos turnyro lentelėje smuktelėjo į 13 vietą. Antrą pergalę iškovojęs „Tauras" (6 taškai) pakilo į 12 vietą.

Kitas rungtynes „Žalgirio B“ futbolininkai žais gegužės 30-ąją dieną. 9-ojo Pirmos lygos turo mače vilniečiai grumsis su „Panevėžiu“. 9 taškus per septynerias rugntynes surinkę panevėžiečiai pirmenybėse užima 9 vietą.

Rungtynių statistika:

„Žalgiris B“ 1:2 (1:2) Tauragės „Tauras“

Įvarčiai: 9 min. K.Uzėla; 28 min. E.Grigaitis, 38 min. J.P.Ndeki

Geltonos kortelės: 30 min. G.Chruščiovas, 36 min. L.Vaičiūnas, 67 min. O.Čipkus; 51 min. S.Pilypas, 72 min. K.Gečas, 90+1 min. V.Gudjonis

Raudona kortelė: 51 min. S.Babilius

„Žalgiris B“: A.Mickevičius (35 min. P.Petkevičius), K.Uzėla, G.Chruščiovas (81 min. E.Lotužys), J.Lasickas, L.Vaičiūnas, E.Motuzas, A.Lukša, D.Kodzis (78 min. S.Vasiljevas), D.Šukelovičius (44 min. E.Morinas), E.Stočkūnas, I.Kružikas (46 min. O.Čipkus).

„Tauras“: J.Popiera, S.Pilypas, J.Ševčiukas (25 min. M.Venckus), V.Jemelianenka, A.Brokas (87 min. V.Gudjonis), S.Babilius, E.Grigaitis (74 min. D.Laurynas), J.P.Ndeki, P.Kiselevskis (90 min. A.Ankudinovas), J.Meištininkas, K.Gečas.