Po A lygos 12 turo rungtynių su „Trakais“ didžioji dalis FK „Žalgirio“ futbolininkų turėjo poilsio dieną, tačiau Mantas Kuklys, Bahrudinas Atajičius bei treneris Audrius Paškevičius savo laisvalaikį išnaudojo susitikimui su Simono Daukanto progimnazijos penktokais.


Žalgiriečiai ne tik bendravo su mokiniais, bet ir surengė jiems pakankamai intensyvius futbolo mokymus. Į kūno kultūros mokytojo vaidmenį įsijautęs M.Kuklys efektingai dirigavo apšilimui, kurio metu mokiniai porose atliko įvairius pratimus, o vėliau surengė kamuolio nešimo varžybas.
 
Pamoką vainikavo masinės futbolo rungtynės. M.Kuklys ir B.Atajičius atstovavo skirtingoms komandoms, o A.Paškevičius atliko arbitro pareigas. Kadangi per du kėlinius nė vienai komandai nepavyko pelnyti įvarčio (o tai tikrai nelengva padaryti, net ir žaidžiant vienu metu dviem kamuoliais), nugalėtojai paaiškėjo po baudinių serijos.
 
Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę išplėšė B.Atajičiaus komanda, tačiau teigiamomis emocijomis nuspalvintoje žalgiriečių pamokoje liūdesiui vietos nebuvo. Įsiamžinę bendroje nuotraukoje su „Žalgirio“ futbolininkais Simono Daukanto progimnazijos mokiniai pažadėjo susitikti su žalgiriečiais ir stadione.
 
Šios mokymo įstaigos kūno kultūros mokytojas Marius Bankauskas patikino, kad progimnazijoje futbolas yra labai populiarus, mokiniai dalyvauja įvairiose futbolo varžybose. „Pas mus mokosi daug futbolo treniruotes lankančių vaikų, net ir žalgiriečių, tačiau, ne tik jie, bet ir kiti vaikai liko labai patenkinti šiuo renginiu. Visiems labai patiko estafetės, o futbolo rungtynes vainikavo daug emocijų sukėlusi baudinių serija. Tikimės, kad ateityje „Žalgirio“ futbolininkai dar ne kartą užsuks pas mus į svečius. Ir mes iš jų pasimokysime, ir vaikai turės labai smagią kūno kultūros pamoką“, – samprotavo M.Bankauskas.
 
„Žalgirio“ trenerių štabo narys A.Paškevičius taip pat buvo sužavėtas vaikų energijos. „Buvome jau ne vienoje mokykloje, bet tokio noro, užsivedimo ir azarto dar nemačiau. Mes šiais metais norime aplankyti kuo daugiau Vilniaus mokyklų, surengti vaikams linksmas pamokėles, sudominti juos futbolu ir pasikviesti į stadioną. Neabejoju, kad bent jau dalis vaikų tikrai su tėveliais ateis palaikyti „Žalgirio“, – teigė A.Paškevičius.
 
 
Artimiausias rungtynes savo aikštėje „Žalgiris“ žais birželio 14 d., kai į Vilnių atvyks Klaipėdos „Atlantas“.