Nugalėtojų titulą ginantis FK „Žalgiris“ štampuoja pergales ir tolsta nuo savo konkurentų. O kol lyderių persekiotojai barsto taškus, į pirmąjį A lygos ketvertą bando prasibrauti dvi pergales iš eilės pasiekęs Utenos „Utenis“.


Tolsta. Čempionas iškovojo jau aštuntąją pergalę iš eilės ir, pasinaudodamas Marijampolės „Sūduvos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ lygiosiomis 1:1, padidino savo atotrūkį nuo antrosios vietos turnyro lentelėje iki 8 taškų.
 
Dviženklis. „Atlanto" puolėjas Andrejus Paniukovas 10-ojo turo rungtynėse pridėjo dar vieną įvartį į savo sąskaitą, pirmasis lygoje pasiekdamas dviženklę jų ribą. Tai buvo 10-asis taiklus puolėjo smūgis.
 
Nukirto. Prieš turo pradžią nusirito dar vieno trenerio galva. „Kauno Žalgiris“ atsisveikino su Vitalijumi Stankevičiumi. Jo postą užėmė Laimis Bičkauskas, vadovavęs komandai pirmuosius jos sezonus A lygoje. Trenerio sugrįžimas sėkmės neatnešė, žalgiriečiai 1:3 nusileido „Jonavai“.
 
Antroji. Tuo tarpu kiek anksčiau trenerį pakeitęs ir pernai ekipai dirigavusį Olegą Boičyšiną sugrąžinęs „Utenis“ laimėjo antras rungtynes iš eilės. Šį kartą uteniškiai Visagine 1:0 įveikė buksuojančius „Trakus“. Po šios pergalės 14 taškų surinkusi Utenos ekipa turnyro lentelėje pavijo 4 vietą užimačius „Trakus".

Išmoko. Juokaujant galima teigti, kad „Utenio“ gynėjas Gabrielius Zagurskas išsamiai išstudijavo „Sūduvos“ gynėjų žaidimą ir perėmė geriausias jų savybes, pasižymėdamas dvejose rungtynėse iš eilės. Abu jo įvarčiai lėmė pergales aukštaičiams.  
 
Pradžia. „Žalgirio" ir „Stumbro" rungtynėse trys smūgiai per pirmas 15 minučių virto trimis čempionato lyderių įvarčiais, žaibiškai nusprendusiais mačo Vilniuje baigtį.
 
Ateitis. Žalgirietis Karolis Uzėla rungtynių su Kauno „Stumbru“ pabaigoje sulaukė savo šanso pasirodyti aikštėje ir tapo jauniausiu lygoje debiutavusiu žaidėju šiame sezone. Rungtynių dieną jam buvo 17 metų ir 52 dienos. 
 
Įrodinėja. „Žalgiriui“ priklausantis, bet nuomos pagrindais į „Stumbrą“ persikėlęs Danielis Romanovskis vėl įmušė įvartį į čempionų vartus. Praėjusiame sezone saugas lygiai taip pat priminė savo komandai, atstovaudamas „Uteniui“.
 
88. Simboliška, bet 88-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais rungtyniaujantis žalgirietis Mantas Kuklys įvartį „Stumbrui“ pelnė 88-ą minutę.
 
Ringas. Klaipėdietis Jurijus Vereščiakas, kritęs baudos aikštelėje ir tikėjęsis užfiksuotos Algio Jankausko pražangos, neliko patenkintas šio futbolininko veiksmais ir komentarais, todėl, atsistojęs ant kojų, į darbą paleido rankas ir už tokį veiksmą arbitro buvo įvertintas geltona kortele. Tokį pat „paskatinimą“ prieš save išvydo ir suvalkiečių kapitonas.

Nedrausmingi. Modestas Vorobjovas tapo antruoju iš aikštės pašalintu riteriu šiame sezone, o „Trakai“ – lyderiu šioje statistikos kategorijoje.
 
Sugrįžo. „Kauno Žalgiris“ iš NFA stadiono persikėlė į S.Dariaus ir S.Girėno stadioną ir tapo antrąja komanda šiemet savo rungtynes žaidusia ant natūralios vejos.

alyga.lt info.