Vasario 2–16 dienomis Turkijoje stovyklausiantis FK „Žalgiris“ sulauks potencialaus naujoko. Su komanda treniruosis ir kontroliniuose mačuose pasirodys Burundžio rinktinės atstovas Papy Faty.


26-erių saugas savo karjerą pradėjo gimtosios šalies sostinės Bužumbūros AS „Inter Star“ klube, o po to, sulaukęs 18 metų, persikėlė į Trabzono „Trabzonspor“ ekipą. Visgi pajėgioje Turkijos komandoje P.Faty nerungtyniavo bei buvo paskolintas Mastrichto MVV klubui, kuris kovojo antroje pagal pajėgumą Nyderlandų lygoje.

2011-aisiais saugas atsisveikino su „Trabzonspor“ ekipa ir persikėlė į Ruandą, o dar po metų – į Pietų Afrikos Respubliką (PAR). Ten P.Faty iki 2016-ųjų rugsėjo rungtyniavo aukščiausios lygos „Bidvest Wits“ klube, kuriame per 76-erias rungtynes įmušė 9 įvarčius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Be to, saugas nuo 2008 metų atstovauja Burundžio rinktinei, kurioje per 21 mačą pelnė 2 įvarčius.

„Žalgiris“ Turkijoje sužais šešerias kontrolines rungtynes: vasario 3-iąją dieną su Bratislavos „Slovan“, 6-ąją – su Minsko „Dinamo“, 9-ąją – su Novosibirsko „Sibir“, 10-ąją – su „Samtredia“ ekipa iš Gruzijos, 12-ąją – su Liublianos „Olimpija“ bei 15-ąją – su Salihorsko „Šachtior“ klubu.