Į Tailandą išvykus rezultatyviausiam praėjusio sezono žaidėjui Andrijai Kaludjerovičiui, FK „Žalgiris“ ieško, kuo galėtų pakeisti 29 metų serbą. Vienas iš kandidatų – puolėjas Cesaras Romero.


Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) gimęs 27 metų futbolininkas profesionalo karjerą pradėjo žemesnėse Meksikos bei Vokietijos lygose, kur išsiskyrė rezultatyvumu vilkint „TSG Thannhausen“ ir „Murcielagos“ klubų marškinėlius. Tuo metu jis sužaidė ir septynerias rungtynes įvairiose JAV jaunių bei jaunimo futbolo rinktinėse. 2012 metais C.Romero turėjo galimybę išbandyti jėgas JAV čempionate (MLS). Vis dėlto, įsitvirtinti elitinėje futbolo lygoje šiam puolėjui nepavyko. Rungtyniaudamas „Chivas USA“ ekipoje, žaidėjas per 12 susitikimų įvarčiais nepasižymėjo. Kita vertus, jis pelnė 2 įvarčius JAV taurės turnyre, kuriame sužaidė dvejas rungtynes.
 
Po nelabai sėkmingo žaidimo gimtinėje C.Romero sugrįžo į Europą ir 2014 metų rugpjūtį prisijungė prie Jerevano „Pyunik“ klubo. Armėnijoje puolėjas tapo ne tik rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju, bet ir vedė savo komandą į pergales. „Pyunik“ komanda prieš tai čempionate užėmė tik šeštą vietą, bet 2014–2015 metų sezone Armėnijoje neturėjo lygių. C.Romero su „Pyunik“ ekipa ne tik tapo šalies čempionu, bet ir iškovojo taurę. Futbolininkas auksiniame Armėnijos čempionate pelnė 21 įvartį, dar 5 kartus pasižymėjo šalies taurės turnyre. 2015–2016 metų sezoną C.Romero taip pat pradėjo „Pyunik“ ekipoje, bet rungtyniavo tik UEFA Čempionų lygos atrankos varžybose. Pirmojo atrankos varžybų etapo pirmose rungtynėse su San Marino čempionais „Folgore“ jis pelnė antrą įvartį ir padėjo savo komandai iškovoti pergalę.
 
„Pyunik“ klubo pasirodymas UEFA Čempionų lygoje baigėsi antrame atrankos varžybų etape susidūrus su Norvegijos čempione „Molde“ ekipa. 2015 metų vasarą C.Romero persikėlė į tuometinės Makedonijos čempionės Skopjės „Vardar“ komandą, tačiau ten futbolininkas neužsibuvo. Per aštuonerias rungtynes čempionate jis pelnė 4 įvarčius, o 2015 metų gruodį sugrįžo į Meksiką.
 
Paskutinė C.Romero stotelė iki peržiūros „Žalgiryje“ buvo Meksikos antroje pagal pajėgumą lygoje rungtyniaujantis „Coras“ klubas. 2015–2016 metų sezone futbolininkas „Ascenso MX“ pirmenybėse sužaidė aštuonerias rungtynes ir įvarčių nepelnė. Pasižymėti jam pavyko tik taurės turnyre. 2016 metų vasarą C.Romero atsisveikino su „Coras“ klubu.
 
Į Vilnių futbolininkas atvyko trečiadienį. Ketvirtadienį jis susitiko su „Žalgirio“ vyriausiuoju treneriu Valdu Dambrausku, taip pat sportavo atletinės gimnastikos salėje. Šiandien, sausio 13-ąją, C.Romero dalyvavo ir „Žalgirio“ treniruotėje.