Tarp FK „Žalgirio“ futbolininkų, sausio 9-ąją dieną susirinksiančių į pirmą treniruotę, nebebus jaunojo vartininko Karolio Čirbos. Savo ruožtu neaiški ir legionieriaus iš Portugalijos Jorge‘o Chulos ateitis.


Šiuo metu J.Chula Portugalijoje derasi dėl persikėlimo į kitą klubą. Portugalas čempionų ekipoje debiutavo 2015 metų viduryje išvykos mače su Marijampolės „Sūduva“. Debiutas buvo puikus: futbolininkas pelnė gražų įvartį, o vėliau pauostė ir UEFA Čempionų lygos kovų parako akistatose su „FF Malmo“ klubu. Visgi 2015 metų liepos 25-ąją vykusiame „SMScredit.lt A lygos“ 20-ojo turo mače su „Klaipėdos granitu“ patirta sunki trauma ilgam laikui išvedė saugą iš rikiuotės. Tiesa, 2016 metais J.Chula į ją sugrįžo, bet komandoje atliko tik epizodinį vaidmenį.

Praėjusio sezono „SMScredit.lt A lygoje“ 26-erių metų J.Chula pasirodė septyneriose rungtynėse, per kurias atliko rezultatyvų perdavimą ir užsidirbo geltoną kortelę. Per pusantrų metų trunkančią karjerą Lietuvos čempionų klube portugalas sužaidė 16 mačų, įmušė 2 įvarčius bei po tiek pat kartų asistavo komandos draugams ir buvo įspėtas.

19-metis K.Čirba praėjusiame sezone „Žalgirio“ marškinėlius apsivilko kartą – tai nutiko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės aštuntfinalio mače su „Palanga“. Vartininkui kur kas dažniau teko ginti „Žalgirio B“ vartų stačiakampį Pirmoje lygoje, kurioje jis 2016 metais sužaidė 16 rungtynių.

„Žalgiris“ nuoširdžiai dėkoja K.Čirbai už klube praleistą laiką ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.