Pasibaigus kovoms Lietuvos „SMScredit.lt A lyga“ čempionate „Žalgirio“ futbolininkai ir treneriai galėjo lengviau atsipūsti. Dauguma komandos legionierių išskubėjo į gimtuosius namus, atostogų grafikus dėliojasi ir lietuviai. Tačiau prieš išsiskirstydami žalgiriečiai atliko tradicinę misiją – susitiko su ištikimiausiais „Žalgirio“ gerbėjais bei rėmėjais.


Šeštadienį, po rungtynių su „Trakais“ visi „Žalgirio“ futbolininkai, treneriai ir darbuotojai skubėjo ne į savo, o į „Alaus namus“. Ten beveik dvi valandas žalgiriečiai bendravo su sirgaliais, apsikeitė dovanomis, išmėgino jėgas tradicinėse rungtyse bei žaidimuose. Už paramą ir palaikymą Pietų IV nariams dėkojo „Žalgirio“ kapitonas Egidijus Vaitkūnas, vyriausias treneris Valdas Dambrauskas ir direktorė Vilma Venslovaitienė. Savo ruožtu, klubo „Pirmyn, žaliai balti“ prezidentas Virginijus Varnaitis – Spyglys pasveikino komandą su sėkmingu sezonu bei įteikė prizą geriausiam 2016 m. „Žalgirio“ žaidėjui. Juo komandos gerbėjai išrinko rezultatyviausią „SMScredit.lt A lyga“ futbolininką, puolėją Andriją Kaludjerovičių. „Manau, kad šiemet rinkimai buvo unikalūs tuo, kad juos laimėjo vos pusmetį komandoje žaidęs futbolininkas. Andrija prie komandos prisijungė birželio viduryje, čempionate sužaidė 19 rungtynių ir įmušė 20 įvarčių. Šiaip jau dažniausiai Pietų IV nariai geriausią „Žalgirio“ futbolininką rinkdavo ne tik pagal statistinius rodiklius. Didelę įtaką sirgalių balsavimui turi žaidėjo bendravimas su jais, atsidavimas komandai, jos rezultatams. Štai pernai geriausiu „Žalgirio“ futbolininku buvo išrinktas Andro Švrljuga. Jis nebuvo pats geriausias talento ar sugebėjimų prasme, bet mus papirko jo atsidavimas „Žalgiriui“. Vis dėlto, šiais metais Andrija savo žaidimu nusipelnė šio apdovanojimo“, - teigė V.Varnaitis.
 
Įdomu, kad antrą vietą „Žalgirio“ fanų rinkimuose užėmė dar vienas komandos naujokas, 23 metų gynėjas Mamadou Mbodjis ir tik trečias liko geriausias 2016 m. „SMScredit.lt A lyga“ futbolininkas Mantas Kuklys. Specialią dovaną „Žalgirio“ vyriausiam treneriui V.Dambrauskui įteikė ir klubo Valdybos narys Mindaugas Kaperūnas. Sirgaliams padėką visos komandos vardu perdavė „Žalgirio“ kapitonas E.Vaitkūnas. Bendravimą pagyvino ir specialūs žaidimai. Tradicinėje alaus bokalų laikymo rungtyje rungėsi po keturis fanų ir „Žalgirio“ komandos atstovus. Lemiamą pergalę kiek netikėtai pasiekė jauniausias šių varžybų dalyvis, gynėjas Jonas Skinderis. 19-metis futbolininkas finale palaužė patyrusį, šilto ir šalto mačiusį „Žalgirio“ trenerį Rolandą Džiaukštą. Daug teigiamų emocijų sukėlė ir parašų rinkimo varžybos bei foto mįslių konkursas. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti specialiais „Žalgirio“ prizais bei atributika.
 
Šventinį atsisveikinimo vakarą žalgiriečiai pratęsė „Siemens“ arenoje. Su antrosiomis pusėmis atvykę žalgiriečiai, „Žalgirio“ draugai ir rėmėjai turėjo progą išvysti unikalų video filmą bei dar kartą prisiminti 2016 m. nueitą kelią, iškovotas pergales bei laimėtus trofėjus. Padėkomis, sveikinimais ir linkėjimais nuspalvintą „Žalgirio“ šeimos šventę užbaigė galingas (ir net šiek tiek Nepadorus) Lilas ir Innomine grupės koncertas.