Prieš „SMScredit.lt A lygos“ 32 turo startą oficialus čempionato interneto portalas alyga.lt paskelbė simbolinę 31 turo rinktinę. Joje šį kartą yra keturi su Marijampolės „Sūduva“ išvykoje susitvarkiusio FK „Žalgirio“ žaidėjai: Mantas Kuklys, Mamadou Mbodjis, Andrija Kaludjerovičius ir Slavko Blagojevičius.


Tris futbolininkus delegavo lygiąsias Vilniuje su „Trakais“ išplėšęs Kauno „Stumbras“, po du – taškus praradę „Trakai“ ir Jonavos „Lietavą“ įveikęs Klaipėdos „Atlantas“.
 
Vartininkas – Rafaelis Broetto („Stumbras“)
Į rinktinę šiame ture pretendavo ir padėjęs komandai iškovoti pergalę žalgirietis Saulius Klevinskas, tačiau „Stumbro“ vartų sargas R.Broetto kauniečius gelbėjo bent keturis kartus. Jei ne fantastinė vartininko reakcija, svečiai taško iš Vilniaus niekaip nebūtų parsivežę. Legionierius iš Brazilijos susitvarkė su tolimais šūviais, taip pat laimėjo akistatas su prieš vartus iššokusiais varžovais, o praleido epizode, kur savo komandos išgelbėti daug šansų neturėjo – „Trakai“ įmušė baudinį.
 
Gynėjas – Arūnas Klimavičius („Trakai“)
Retas atvejis, tačiau A.Klimavičiui vietą turo rinktinėje garantavo ne kažkokie išskirtiniai žygdarbiai gynyboje, bet veiksmai prie varžovų vartų, kur standartinių situacijų metu dusyk vienas labiausiai patyrusių „Trakų“ gynėjų ant stalo patiekė aukštos klasės puolėjo vertus technikos elementus. Sykį jis mušė į vartus pademonstravęs kamuolio žongliravimo įgūdžius, vėliau – efektingu smūgiu „žirklėmis“. Abu kartus įmušti neleido patikimai sužaidęs varžovų vartininkas.
 
Gynėjas – Mamadou Mbodjis („Žalgiris“)
Po ilgos pertraukos tarp geriausiųjų turo žaidėjų vėl išrinktas M.Mbodjis eilinį kartą buvo tvirta kliūtis „Sūduvos“ atakoms. Taip, aikštės šeimininkams įvartį įmušti pavyko, taip pat jie surengė keletą pavojingų išpuolių, bet „Žalgirio“ legionierius individualiose dvikovose buvo labai patikimas, nepralaimėjo ir oro dvikovų „antrajame aukšte“ ir demonstravo įprastą kovingumą bei norą laimėti, griaudamas varžovų atakas net ir geltonos kortelės vertomis pražangomis.
 
Gynėjas – Rolandas Baravykas („Atlantas“)
Sužaidė ne visas rungtynes ir gali pasigirti tuo, kad įvarčių „Lietava“ jam esant aikštėje neįmušė. Tradiciškai sėkmingai tvarkėsi savo prižiūrimame krašte, todėl kažkokių pavojingų momentų šiame flange varžovai nesukūrė. Kadangi suteikė daugiau laisvės Mariui Papšiui, tai pats R.Baravykas prie komandos puolamų veiksmų prisidėdavo ne dažnai ir visų pirma vykdė savo tiesiogines pareigas, tačiau sykį patikrino Giedriaus Kvedaro reakciją tolimu smūgiu pirmajame kėlinyje.
 
Saugas – Abdulas Basitas („Stumbras“)
Antrą savaitę paeiliui be įvarčio aikštės nepalikęs „Stumbro“  legionierius iš Ganos nepaliko ir geriausiųjų turo vienuolikės, pratęsdamas tai, ką pademonstravo praėjusiame ture prieš Jonavos „Lietavą“. Šį kartą keletą sykių varžovų vartams grasinęs saugas sukūrė šedevrą, kurio dėka Kauno ekipa nuliūdino „Trakus“ ir namo parsivežė tašką, o fantastiškai pelnytas įvartis turėtų rasti savo vietą gražiausių sezono epizodų rinkinyje.
 
Saugas – Mantas Kuklys („Žalgiris“)
Dar vienas futbolininkas, išlaikęs poziciją geriausiųjų futbolininkų rinktinėje antrą turą iš eilės. Jei susitikime prieš „Atlantą“ M.Kuklys tiesiogiai prie pergalės neprisidėjo, tai dvikovoje su „Sūduva“ žalgirietis priminė savo gebėjimus standartinėse situacijose, pasiuntęs kamuolį į vartus baudos smūgiu ir įtvirtinęs žaliai baltų pergalę svečiuose.
 
Saugas – Ovidijus Verbickas („Atlantas“)
Atsiėmęs geriausiojo „SMScredit.lt A lygos“ IV rato geriausio žaidėjo apdovanojimą, O.Verbickas įrodė, kodėl užsitarnavo tokio pripažino. Puikią formą sezono pabaigoje demonstravęs futbolininkas tapo pagrindiniu „Atlanto“ pergalės kalviu. Mačo pradžioje klaipėdietis gražiu smūgiu į tolimą vartų kampą išvedė uostamiesčio komandą į priekį, o vėliau sukūrė progą ir Maksimui Maksimovui, padvigubinusiam aikštės šeimininkų pranašumą.
 
Saugas – Alexandre‘as Kore („Stumbras“)
Įprastai puolimo grandyje rungtyniaujantis legionierius iš Prancūzijos mače prieš „Trakus“ buvo perstumtas į krašto saugo poziciją. Toks „Stumbro“ trenerių sprendimas pasiteisino, prie savo vartų prispausti kauniečiai riterių vartams grasino kontratakose ir čia A.Kore buvo labai pastebimas ir pavojingas, sukūrė progą A.Basitui, vėliau pats patikrino Ingo Plūko budrumą stipriu smūgiu.
 
Saugas – Slavko Blagojevičius („Žalgiris“)
Paprastai labiau griaunamaisiais varžovų atakų veiksmais pasižymintis kroatas rungtynėse prieš „Sūduvą“ buvo labai matomas atakuojant ir tik vartininko meistriškumas sutrukdė S.Blagojevičiui pelnyti pirmąjį savo įvartį sezone. Vietoje to, statistikos grafoje buvo įrašytas pirmasis rezultatyvus perdavimas, atliktas po puikiai perimto kamuolio prie varžovų vartų. Antrajame kėlinyje jis sukūrė progą ir Justui Lasickui.
 
Puolėjas – Nerijus Valskis („Trakai“)
Praradęs pirmąją poziciją rezultatyviausio lygos žaidėjų sąraše, „Trakų“ puolėjas tiesiog tryško noru nutraukti penkių rungtynių be įvarčio seriją. Tai padaryti pavyko, tiesa, realizuojant komandos draugo uždirbtą baudinį. Tačiau įvarčio N.Valskis nusipelnė, nes ne sykį ir ne du riteris buvo atsidūręs aikštės šeimininkų atakų smaigalyje, bet pergudrauti fantastines rungtynes sužaidusio R.Broetto nepavyko.
 
Puolėjas – Andrija Kaludjerovičius („Žalgiris“)
Geriausio lygos snaiperio sąskaitoje po rungtynių su „Sūduva“ atsidūrė dar vienas dublis, kurį legionierius iš Serbijos surinko pirmajame kėlinyje. Tik skersinis antroje mačo  pusėje sutrukdė puolėjui pasiekti ketvirtąjį sezone „hetriką“. Įdomus faktas – rungtynių kuriose A.Kaludjerovičius mušė daugiau nei vieną įvartį jau yra daugiau, nei tų, kuriose serbas pasižymėjo tik sykį.