"Žalgiris" gavo istorinį šansą - nugalėti Pasaulio čempionate dalyvausiančią nacionalinę rinktinę.


Prieš birželio 11 d. Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) prasidėsiantį Pasaulio futolo čempionatą A grupės komandos – Pietų Afrikos Respublika, Meksika, Urugvajus, Prancūzija - draugiškose varžybose susikaus su VMFD „Žalgiriu“.

Susitarimą dėl šių Pasaulio futbolo čempionato draugiškų pasiruošimo varžybų Vilniaus ir VMFD „Žalgirio“ vadovai su Tarptautinės Futbolo Asociacijų Federacijos (FIFA) atstovais pasirašys jau kitą savaitę. Kartu su „Žalgiriu“ į PAR gegužę vyksiantį ketverių varžybų ciklą vyks ir komandos garbės prezidentas, Vilniaus miesto meras Vilius Navickas.

„Žaidimas su stipriomis Pasaulio čempionate dalyvaujančių šalių rinktinėmis – puiki mokykla jauniems, bet ambicingiems „Žalgirio“ futbolininkams. Taip siekiame sukurti visas reikiamas sąlygas, kad mūsų „Žalgiris“ vėl taptų stipriu ir pasaulyje žinomu klubu“ , – išvykos tikslus komentavo meras Vilius Navickas.

Su Pietų Afrikos Respublikos valdininkais politinių ryšių turintis Vilniaus meras kelionėje tikisi padėti „Žalgiriui“ susirasti naujų rėmėjų ir partnerių. Viena didžiausių PAR turizmo agentūrų „Mcorporated“ jau dabar „Žalgirui“ žada pusės milijonų eurų premiją už nors vieną pergalę ketverių varžybų cikle.

Savivaldybė, viena iš VMFD „Žalgiris“ dalininkių, remia klubą patalpų skyrimu. „Žalgirio“ išvyka į Pietų Afrikos Respubliką taip pat finansuoja sostinės savivaldybė, skaičiuojama, kad kelionės išlaidos neviršys 350 tūkst. litų.