Vilniaus "Žalgiris" netrukus gali tapti daugiausiai Lietuvoje vienam futbolininkui mokančia futbolo komanda.


Vienas geriausių pasaulio futbolininkų, ilgametis Brazilijos rinktinės puolėjas Ronaldo gali užsivilkti Vilniaus „Žalgirio“ marškinėlius. Vilniečiai siekia susitarti su San Paulo „Corinthians“ klubu dėl žaidėjo nuomos 2010 metų sezonui. Finansiškai padėti pritraukti dukart pasaulio čempioną žada pagrindinis vilniečių klubo rėmėjas – Europos interneto lošimų kompanija „Unibet“.

„Neabejoju, kad pasitelkę Ronaldo sukauptą patirtį ir sėkmės receptus šiemet taptume Lietuvos futbolo čempionais“ – sakė „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Igoris Pankratjevas.

„Esame pasiryžę suteikti „Žalgiriui“ finansinę paramą, kad Ronaldo bent jau antrojoje sezono pusėje prisijungtų prie legendinės Lietuvos futbolo ekipos. Tai būtų didelis laimėjimas ne tik „Žalgiriui“, bet ir visam Lietuvos futbolui, padėtų pritraukti žiūrovų į stadionus, – įsitikinęs „Unibet“ atstovas Arnas Janickas. – Mes kalbame apie septynženklę sumą“.

33 metų amžiaus puolėjas turi iki 2011 m. pabaigos galiojančią sutartį su „Corinthians“ klubu. Brazilas yra prasitaręs, kad pasibaigus šiai sutarčiai ketina pasitraukti iš profesionalaus sporto.

Pasak komandos komunikacijos vadovo Gedo Saročkos, derybos su Brazilijos futbolo žvaigžde dar tik prasidėjo, todėl jų baigtį prognozuoti sudėtinga. „Futbole įprasta, kad komandos skolina vienos kitoms savo žaidėjus. Tiesa, pasikviesti tokią žvaigždę net ir pusei metų kainuotų itin daug, tačiau finansiškai pagelbėti ketina „Unibet“," – aiškino G. Saročka.

Anot jo, daugiau kalbėti apie perspektyvas bus galima balandžio viduryje, po to, kai Vilniaus ekipoje apsilankys Ronaldo agentas Fabiano Farah.

Pasklidus žinioms apie galimą brazilų futbolininko nuomą „Žalgiriui“, „Unibet“ pasiūlė lažintis, ar vilniečiams pavyks įkalbinti Ronaldo. Lažybų koeficientai rodo, kad tikimybė, jog buvęs Brazilijos futbolo rinktinės narys šiemet sustiprins vilniečių ekipą, lygi 53 procentams.

„Dėl Ronaldo ir „Žalgirio“ susitarimo itin noriai lažinasi ispanai ir italai – piliečiai iš šalių, kuriose šis futbolo dievaitis praleido sėkmingiausius karjeros metus. Besilažinančių lietuvių taip pat labai daug – maždaug tiek, kiek ir vokiečių“, – sakė „Unibet“ bukmekeris Kennethas Pedersenas.

Legendinis Lietuvos Vilniaus „Žalgiris“ šiame sezone po lygiųjų su Tauragės „Tauru“ ir pergalės prieš Šiaulių „Šiaulius“ užima trečiąją vietą A lygoje. Nuo šio sezono pradžios žalgiriečiai turi naujus ambicingus komandos vadovus, o į rėmėjus sugebėjo pritraukti Ispanijos „Valencia“ klubo sponsorę, vieną didžiausių Europos interneto lošimų kompanijų „Unibet“. „Žalgirio“ atstovai yra ne sykį pareiškę, kad šiemet ketina kovoti dėl aukščiausių vietų A lygos čempionate.