Kiekvieną mėnesį geriausią Vilniaus „Žalgirio“ žaidėją renkantys klubo sirgaliai rugpjūčio mėnesio apdovanojimą įteikė Vytautui Lukšai, kuriam jis buvo jau trečias šiemet.


Oficialioje „Žalgirio“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje balsavę fanai savo favoritu vėl pasirinko V. Lukšą, kuris mėnesio žaidėjo rinkimuose triumfavo ir birželį bei balandį. Įspūdingą sportinę formą demonstruojantis saugas surinko beveik pusę balsų – 49, taip gerokai aplenkdamas antroje vietoje likusį Andriją Kaludjerovičių (22 balsai).

Po kelis balsus taip pat surinko Mamadou Mbodjis, Donovanas Slijngardas, Elivelto, Egidijus Vaitkūnas ir kiti žalgiriečiai.

Rugpjūčio mėnesį V. Lukša sužaidė šešerias rungtynes, kurių metu atliko porą rezultatyvių perdavimų bei pelnė du reto grožio įvarčius – prieš Kauno „Stumbrą“ ir Marijampolės „Sūduvą“. Jo vedama komanda triumfavo visose žaistose rungtynėse. Saugas dėl savo žaidimo sulaukė ir kvietimo prisijungti prie Lietuvos rinktnės.

„Labai smagu sulaukti tokio įvertinimo, jis įpareigoja dar labiau stengtis ir siekti geresnių rezultatų. Visgi noriu padėkoti ir komandos draugams bei treneriams, nes mums tai buvo be galo svarbus mėnesis. Laimėjome daug rungtynių, tačiau mūsų darbas dar neatliktas iki galo.

Rugpjūtis buvo įsimintinas mėnuo, pasiekėme daug pergalių, susikrovėme solidžią persvarą prieš varžovus. Nors atrodo, kad viskas mums klostėsi pakankamai lengvai, bet įdėjome labai daug darbo, kad iškovotume tiek pergalių. Dabar svarbu neužriesti nosies ir išlaikyti pakeltą kartelę, siekti savo tikslo.“, - sakė žalgirietis.

Be V. Lukšos, mėnesio žaidėjais taip pat yra tapę A. Kaludjerovičius, Linas Klimavičius bei Bahrudinas Atajičius.