Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ketvirtą kartą šiame sezone įveikė Kauno „Stumbrą“, o įspūdingą įvartį per save pelnęs saugas Matija Ljujičius po rungtynių šmaikštavo, kad būtinai namie peržvelgs savo įvarčio pakartojimą.


„Tai buvo tikrai geras įvartis, mielai pažiūrėsiu jo pakartojimą sugrįžęs į namus. Linas Klimavičius puikiai numetė man kamuolį, o man tiesiog kilo įkvėpimas ir nusprendžiau mušti per save. Tai buvo tiesiog puiku“, savo įspūdžiu dalinosi futbolininkas.

Nors žalgiriečiai varžovams atriekė tris įvarčius, legionierius teigia, kad rungtynės buvo gan sunkios ir teko pavargti dėl pasiekto rezultato.

„Rungtynes ir vėl pradėjome kartodami tas pačias senas klaidas. Turime ramiau žaisti su kamuoliu, būti protingesni. Kai kuriose situacijose turėtume sužaisti tikrai solidžiau. Šiose rungtynėse nebuvo lengva, nes varžovai jas pradėjo agresyviu žaidimu, mums teko daug daugiau judėti, nei ankstesniuose mačuose. Kiekviena jų pražanga buvo ties geltonos kortelės riba.

Su „Stumbru“ teko žaisti ir praėjusiose rungtynėse, o tai yra agresyvi komanda, kuri nusipelnė daugiau taškų, nei šiuo metu yra surinkusi. Nors jie užima penktą vietą, bet tai yra gera komanda, surinkusi pajėgius legionierius ir vietinius vaikinus. Jie nori žaisti ir to visiškai nebijo“, varžovus gyrė M. Ljujičius.

 

Varžovų kovingumą akcentavo ir įvarčiu pasižymėjęs Vytautas Lukša, kuris taip pat pabrėžė ir standartinių situacijų svarbą.

„Tai buvo kovingos rungtynės, kuriose netrūko ir mikrodvikovų prie abejų vartų. Matėsi, kad varžovai stengėsi ir degė noru pasipriešinti. Mums pavyko pelnyti net du įvarčius standartinių padėčių metu. Po jų pradėjome žaisti žymiai ramiau ir tai mums labai pagelbėjo iškovojant pergalę.

Standartines situacijas praktikuojamės kiekvienoje treniruotėje, tad joms tikrai pasiruošiame. Šį kartą nutiko taip, kad būtent jų metu pelnėme pirmuosius įvarčius. Pats pelniau trečiąjį įvartį, jau seniai teko pasižymėti. Bet mano tikslas yra ne asmeniniai pasiekimai, o komandos pergalė“, - sakė žalgirietis.

Gerų žodžių varžovams negailėjo ir vyriausiasis treneris Valdas Dambrauskas: „Net ir pirmaudami rezultatu 3:0 jautėme, kad negalime atsipalaiduoti. Būtent tokių komandų, kaip „Stumbras“ žaidimas parodo, kad šiemet čempionatas ir sunkesnis, ir įdomesnis. Jie yra jauni vaikinai, bet pagirtinai kovėsi ir rimtai pasipriešino.

Visgi po 15-20 minučių pripratome prie jų kieto žaidimo ir patys pradėjome jį kontroliuoti, pelnėme įvarčius. Galėjome jų įmušti ir daugiau. Tokia pati istorija nutiko ir antrajame kėlinyje, kuomet pradėjome silpniau, bet pelnėme trečią įvartį. Tai buvo geros rungtynės, kuriomis stadione susirinkę žiūrovai neturėjo būti nusivylę“, - vylėsi strategas.

Po šio susitikimo žalgiriečiai pasiekė jau aštuonių iš eilės laimėtų rungtynių seriją, o treneris paaiškino ir tokios geros komandos formos priežastį.

„Komandos lipdymas yra ne vienos dienos darbas. Mes visada žinojome savo bėdas, o dabar, kai esame pirmoje vietoje, viskas atrodo gražu ir paprasta. Tačiau balandžio ar gegužės mėnesiais mums nebuvo taip lengva, kiekvienas rungtynes turėjome tiesiog iškentėti. Prisijungus porai naujų žaidėjų pagaliau sulipdėme tokią komnadą, kokią norime matyti. O dabar žaidimas vis gerėja“, - džiaugėsi V. Dambrauskas.