Beveik 70 minučių kontroliavę žaidimą, rungtynių pabaigoje Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai buvo priversti žaisti itin kantriai, o net ir varžovų 11 metrų baudinys ar žalgiriečiams skirta raudona kortelė nesutrukdė iškovoti pergalės. Valdas Dambrauskas po rungtynių teigė, kad mačo pabaiga tikrai nebuvo nuobodi.


„Rungtynės buvo tikrai smagios. Pusantro kėlinio atrodė, kad kontroliavome žaidimą, o ir buvome pasiekę tinkamą rezultatą, bet po vienos klaidos sugrįžo intriga. Rungtynių pabaiga tikrai nebuvo nuobodi. Mums buvo svarbiausia įveikti „Trakus“ ir labai smagu, kad tai padaryti pavyko jau penktą kartą šiame sezone.

Rungtynes visada keičia įvarčiai. Pelnę įvartį pirmajame kėlinyje įgavome pranašumą, o pelnę antrąjį pasirinkome atsargesnį planą. Nenorėjome daug bėgti ir laukėme savo šanso. 2:0 atrodė gan saugus rezultatas, bet nutiko taip, kaip nutiko. Turėjome ištverti neramią pabaigą. Malonu tai, kad net ir likę dešimtyje išlaikėme koncentraciją ir padarėme tai, ką ir turėjome padaryti“, - sakė vilniečių strategas.

Nors po šios pergalės tarp „Žalgirio“ ir „Trakų“ atsivėrė net septynių, o galimai ir dešimties taškų praraja, treneris neskubėjo daryti išvadų apie jau beveik laimėtą kovą dėl čempionato aukso medalių.

„Taškų dabar neskaičiuojame, tiesiog koncentruojamės į artimiausias rungtynes. Kai galvoji, kad darbas jau padarytas ir atsipalaiduoji, gali būti greitai nubaustas“, - buvo atsargus V. Dambrauskas.

Vyriausiojo trenerio pagyrimų sulaukė ir ne kartą komandą gelbėjęs vartininkas Saulius Klevinskas.

„Žalgirio“ vartininkas būtent tai ir turi daryti – gelbėti komandą iš keblių situacijų. Jų nebūna daug prie mūsų vartų, todėl taip rungtyniauti – daug sunkiau. Kartais taip būna, kad beveik visas rungtynes neturi ką veikti, bet kėlinio pabaigoje turi išgelbėti komandą. Saulius Klevisnkas yra įgavęs gerą formą ir jo žaidimui priekaištų neturiu. Paskutinę minutę pagautas kamuolys vainikavo jo geras rungtynes“, - sakė V. Dambrauskas.

Pats vartų sargas S. Klevinskas tikino, kad būtent tokioms akimirkoms ir ruošiasi treniruočių metu.

„Būtent tam ir treniruojuosi, kad tose keliose situacijose galėčiau pagelbėti savo komandai. Šiose rungtynėse galbūt tokių situacijų buvo šiek tiek daugiau, nei įprastai. Bet kitokio scenarijaus ir nebuvo galima tikėtis, ne veltui „Trakai“ antroje vietoje.

Tai buvo įtemptos rungtynės, su „Trakais“ žaisti visada sunku. Tai yra nebloga, mobili komanda. Smagu, kad laimėjome ir iškovojome tris taškus. Kai visų rungtynių tvyro įtampa ir dar liekame dešimtyje – pergalė tikrai saldi“, - džiaugsmo neslėpė vartininkas.