Įvarčius it žirnius beriantis Andrija Kaludjerovičius Vilniaus „Žalgirio“ sirgalių išrinktas geriausiu liepos mėnesio komandos futbolininku. Puolėjas surinko 32 balsus ir nežymia persvara aplenkė brazilą Elivelto (25).


„Didžiuojuosi, kad sirgaliai išrinko mane geriausiu mėnesio žaidėju. Galiu pasakyti tik tiek, kad ir toliau dirbsiu šimtu procentų. Viliuosi, jog tęsiu tokį pat pasirodymą: mušiu įvarčius, žaisiu gerai, o kartu su komanda laimėsime čempionatą ir šalies taurę“, – po rinkimų kalbėjo A. Kaludjerovičius.

Puolėjas liepą sužaidė ketverias rungtynes – po dvejas UEFA Čempionų ir A lygose. Serbui dvikovose su „Astana“ pasinaudoti progomis nepavyko. A. Kaludjerovičius už tai atsiėmė Lietuvoje – įmušė „hetrikus“ į Utenos „Utenio“ ir Jonavos „Lietavos“ vartus.

„Liepa buvo sunki. Paskutinę minutę pralaimėjome Astanoje. Tačiau labai svarbu, kad greitai atsigavome ir po to nugalėjome visose trejose rungtynėse. Rugpjūčio pradžioje įveikėme ir „Atlantą“. Mūsų artimiausi konkurentai prarado taškų, tad dabar esame geroje pozicijoje. Viskas priklauso nuo mūsų. Jei ir toliau laimėsime, iškovosime čempiono titulą“, – komentavo A. Kaludjerovičius.

Jis ir Elivelto artimiausius konkurentus paliko toli už nugarų. Trečioji vieta atiteko aštuonių sirgalių simpatijų sulaukusiam Mamadou Mbodjiui.