Penkios rungtynės be keitimų, pergalingas įvartis Jonavoje bei fatališkas smūgis galva LFF taurės finale Telšiuose - toks Lino Klimavičiaus pasirodymas užkariavo Vilniaus „Žalgirio“ fanų širdis, kurie gynėją išrinko geriausiu gegužės mėnesio žaidėju.


Du trečdaliai iš beveik šimto balsavusiųjų klubo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje nusprendė tvirtai: 65 balsus surinkęs L. Klimavičius buvo pripažintas geriausiu komandos žaidėju gegužę. Pats futbolininkas teigė nesitikėjęs tokio įvertinimo.

„Dar vis manau, kad visos šį mėnesį pasiektos pergalės yra labiau komandos nuopelnas. Visgi labai malonu, kad fanai taip įvertino mano atliktą darbą, o ir papildomos motyvacijos tai tikrai prideda. Negaliu pasakyti, kad tikėjausi tapti geriausiu mėnesio žaidėju, tačiau labai malonu būti juo išrinktu“, - sakė žalgirietis.

Nors mėnesį vilniečiai pradėjo minimalia persvara nusileisdami Marijampolės „Sūduvai“, tačiau vėliau buvo iškovotos trys pergalės iš eilės „SMScredit.lt A lygos“ čempionate prieš Utenos „Utenį“, Jonavos „Lietavą“ bei Klaipėdos „Atlantą“, taip pat laimėtas istorinis penktas iš eilės LFF taurės trofėjus. Negana to, žalgiriečiai per šiuos keturis mačus nepraleido nė vieno įvarčio.

„Labai svarbu, kad man pavyko pelnyti tuos įvarčius, net jeigu jų ir norėjosi daugiau. Esu vienas iš tų gynėjų, kurie nori ne tik gerai atlikti savo pagrindinį darbą, bet ir padėti komandai pelnyti įvarčius. Tačiau daug svarbiau yra tai, kad mums pavyko labai gerai gintis, dėl ko praleidome mažai įvarčių. Būtent tai ir lėmė mūsų visas pergales.

Visada norisi sužaisti dar geriau nei pavyko, tačiau turėjome tikrai gerą mėnesį, pavyko laimėti gan daug rungtynių. Todėl manau, kad kol kas viskas klostosi gan gerai. Norisi, kad ir kitas mėnuo būtų geras visai komandai, kad pasiektume kuo daugiau pergalių. Manau, kad to nori ir mūsų fanai“, - sakė L. Klimavičius.

Gynėjas pasakojo, kad jam labiausiai įsiminusi akimirka šiame mėnesyje buvo iškovota LFF taurė, mat tokios rungtynės – tiesiog nepamirštamos: „Kol kas tai buvo įsimintiniausia akimirka mano karjeroje“, - sakė futbolininkas.

Tarp savo nuomonę geriausio mėnesio žaidėjo rinkimuose išreiškusių fanų šį kartą buvo ir L. Klimavičiaus žmona. Tiesa, gynėjas tai labai vertina, nes jam šeimos palaikymas – svarbus.

„Visada žinau, kad turiu tvirtą užnugarį. Labai džiaugiuosi turėdamas tokią puikią šeimą. Ji man yra pati geriausia motyvacija ir paskata visada žengti tik į priekį“, - sakė žalgirietis.

Trečią kartą šiemet vykusiuose geriausio mėnesio žaidėjo rinkimuose L. Klimavičius daug konkurencijos nesulaukė. Nuo didžiąją dalį balsų surinkusio gynėjo gan smarkiai atsiliko tiek antrą vietą su 10 balsų užėmęs Mamadou Mbodjis, tiek kiti klubo futbolininkai.

Geriausio gegužės mėnesio žaidėjo rinkimų rezultatai:

Linas Klimavičius – 65 balsai

Mamadou Mbodjis – 10 balsų

Justas Lasickas – 4 balsai

Simonas Stankevičius – 4 balsai

Mantas Kuklys – 3 balsai

Danielis Romanovskis – 3 balsai

Egidijus Vaitkūnas – 2 balsai