Trenerių I. Pankratjevo, D. Kančelskio ir "Žalgirio" gynėjo D. Arlauskio komentarai.


Pergalingai pasibaigus pirmosioms VMFD „Žalgirio“ namų rungtynėms A lygoje www.fkzalgiris.lt pakalbino rungtynių dalyvius: VMFD „Žalgirio“ vyr. trenerį Igorį Pankratjevą, „Šiaulių“ strategą Deivį Kančelskį ir „Žalgirio“ gynėją Davydą Arlauskį.

„Žalgirio“ vyr. treneris I. Pankratjevas: „Iš vyrų veidų matau, kad pergalę išvargome. Aišku, ja džiaugiuosi. Šiandien svarbiausia, kad iškovojome tris taškus.
Kai kurias užduotis aikštėje pavyko įgyvendinti, kai kurių – ne. Gal dėl to toks rezultatas. Kol aistros nenurimusios, nesinori daryti rimtesnių išvadų.
Jautėsi, kad pirmame kėlinyje vaikinai labai jaudinosi, tad šiauliečiai turėjo persvarą. Po pirmo kėlinio netgi atrodė, kad futbolininkai pavargę. Bet antrame kėlinyje jie parodė, kad jėgų turi su kaupu. Reikės jų pačių paklausti, kas nutiko ir kodėl taip aktyviai žaidė tik paskutines 10 minučių.
Šiandien varžovas buvo labai rimtas. Ačiū „Šiauliams“ už kovą.“

„Šiaulių“ vyr. treneris Deivis Kančelskis: „Prieš rungtynes savo vyrams sakiau, kad kai susitinka dvi panašaus pajėgumo komandos, rungtynių baigtį gali nulemti vienintelė klaida. Mes tą klaidą šiandien padarėme, „Žalgiris“ ja pasinaudojo. Sveikinu priešininkus su pergale.“

„Žalgirio“ gynėjas Davydas Arlauskis: „Pradžioje komanda iš tikrųjų jaudinosi, bet tik todėl, kad galvojome tik apie pergalę. Kai pamatėme koks yra varžovas, kai pajautėme, kad galime laimėti, atsirado daugiau drąsos.
Nepaisant to, jog žaidžiau prieš buvusią komandą, jaučiausi labai gerai. Norėjau tik pergalės ir revanšo už pralaimėjimą draugiškose rungtynėse. Tiesa, tikėjausi laimėti didesne įvarčių persvara.
Didelę įtaką nusiteikimui padarė gausiai susirinkę žiūrovai. Atmosfera „Sportimoje“ buvo nuostabi: sirgaliai mus palaikė fantastiškai. Toks palaikymas įpareigojo žaisti geriau visose aikštės vietose. Fanai mus užvedė pergalei."