Antrą kartą per tris dienas su Kauno „Stumbru“ susitikę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai varžovų negailėjo ir šį kartą. Dviem įvarčiais kėlinių pabaigose kauniečius baudę žalgiriečiai iškovojo pergalę rezultatu 2:0 (1:0).

Kaip ir praėjusiose rungtynėse sekmadienį, taip ir šį kartą žalgiriečiai ėmėsi lyderių vaidmens nuo pat susitikimo pradžios, dažniausiai kontroliuodami kamuolį ir regzdami vieną ataką po kitos, varžovams leisdami priartėti prie savo vartų tik labai retai.

Aštriu žaidimu išsiskyrė rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs Danielis Romanovskis, kurio prasiveržimai dažnai buvo stabdomi pražangomis, taip sukeliant grėsmę svečių vartams baudos smūgių metu. Jau 7-ą žaidimo minutę kauniečiai galėjo nukraujuoti, kuomet kamuolys po kelių perdavimų baudos aikštelėje atsidūrė Lino Pilibaičio žinioje, tačiau saugas iš kelių metrų atstumo smūgiavo netaikliai.

Vėliau iniciatyvos ėmėsi praėjusių rungtynių metu varžovus įvarčiais skandinęs Vytautas Lukša. Saugas 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į vartų plotą, negana to, vos po kelių minučių vartininkui Aleksandrui Sikorsiui grasino ir antrąkart. Deja, bet ir šis bandymas nebuvo sėkmingas.

34-ąją rungtynių minutę progos sulaukė ir Mantas Kuklys. Po pražangos baudinį turėjęs atlikti saugas pasirinko ne perdavimą arčiau vartų, bet tolimą smūgį, o tokio manevro nesitikėjusį vartininką nustebino sudrebindamas virstą.

Visgi pirmojo įvarčio teko palaukti. Priešpaskutinę kėlinio minutę atakos metu Vytautas Lukša išprovokavo varžovo pražangą baudos aikštelės viduje, o teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Jį patikimu ir galingu smūgiu realizavo Mantas Kuklys, taip išvesdamas savo komandą į priekį – 1:0.

Antroje žaidimo dalyje ir toliau dominavo žalgiriečiai, rengdami vieną ataką po kitos. Realus šansas pasižymėti buvo sukurtas 63-iąją žaidimo minutę, kuomet kamuolį aikštės viduryje perėmęs M. Kuklys atliko perdavimą V. Lukšai, šis laiku perdavė kamuolį vartų link, tačiau laisvas likęs L. Pilibaitis smūgiavo pro šalį. Dar po poros minučių B. Atajičius galėjo saugą „išvesti“ vieną prieš vartininką, tačiau pavėlavo atlikti perdavimą, o kauniečiai sugebėjo apsiginti.

72-ąją minutę žiūrovus susiimti už galvų vėl privertė B. Atajičius. Greitos atakos metu puikų perdavimą vartų link atliko V. Lukša, tačiau laisvas likęs puolėjas smūgiavo tiksliai, bet per silpnai, o fantastiškai sužaidęs varžovų vartininkas atlaikė žalgiriečio šūvį.

Vėliau „Žalgirio“ futbolininkai pasirinko ramesnį žaidimo stilių, grįstą trumpais ir dažnais perdavimais, tačiau koncentruota „Stumbro“ gynyba neleido grėsmingiau priartėti prie jų vartų.

Galiausiai svečiai palūžo jau paskutinę pagrindinio laiko minutę, kuomet po keitimo pasirodžiusio Justo Lasicko smūgis buvo blokuotas, o atakos tęsinio metu prieš vartus išniręs V. Lukša negailestingai nuginklavo A. Sikorskį bei įtvirtino savo komandos pergalę rezultatu 2:0.

Kitose IX turo rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ Klaipėdoje rezultatu 2:1 įveikė vietos „Atlantą“, o ši pergalė žalgiriečiams leido vėl pakilti į antrą turnyro lentelės poziciją.

Vilniaus „Žalgiris“ – Kauno „Stumbras“ 2:0 (1:0)