Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai šeštajame „SMScredit.lt A lygos“ ture po įvarčių antrajame kėlinyje patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą prieš Klaipėdos „Atlantą“ rezultatu 1:2 (0:0)

Visų rungtynių metu dominavę klaipėdiečiai jau nuo pat rungtynių pradžios pradėjo žalgiriečių vartų apgultį, rengdami vieną ataką po kitos.

Pirmą realią progą pasižymėti ir išsiveržti į priekį „Atlanto“ futbolininkai turėjau jau 14-ą žaidimo minutę, kuomet kampinio metu buvo atliktas galingas smūgis pažeme, tačiau kamuolį nuo vartų linijos numušė laiku į kylantį pavojų sureagavęs Mantas Kuklys. Dar po keturių minučių buvo atliktas antras pavojingas smūgis, tačiau jo skriejimo trajektorija buvo per aukšta.

Žalgiriečiai progas dažniausiai kūrė standartinių situacijų metu. Progų pasižymėti turėjo Linas Klimavičius bei Bahrudinas Atajičius, tačiau nė vienam iš jų šių progų nepavyko paversti įvarčiu. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje šanso sulaukė ir Elivelto, tačiau jam nepavyko pasiekti puikaus Donovano Slijngardo perdavimo.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai tęsė „Žalgirio“ vartų apgultį, o pralaužti iki tol nebraškėjusią gynybą jiems pavyko 59-ąją žaidimo minutę. Tuomet kampinio metu Maksimas Maksimovas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą bei išvedė savo komandą į priekį.

Po pirmojo įvarčio „Atlanto“ futbolininkai tiesiog skriejo „ant bangos“ ir nežadėjo sustoti, o vieną ataką keitė vis nauja. Antrą kartą žalgiriečiai buvo nubausti taip pat kampinio metu. 74-ąją minutę Kazimieras Gnedojus smūgiavo pažeme bei padvigubino savo ekipos persvarą.

Žalgiriečiams nesisekė surengti atsakomųjų atakų, o rezultatas buvo sušvelnintas tik pridėto laiko metu. Kilus sumaiščiai kampinio prie „Atlanto“ vartų metu Mamadou Mbodjis pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau žalgiriečiai pralaimėjo rungtynes 1:2.

Šiuo metu Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai, surinkę 13 įskaitinių taškų, krito į antrąją turnyro lentelės vietą, į priekį praleisdami pergalę šventusį Klaipėdos „Atlantą“.

Klaipėdos „Atlantas“ – Vilniaus „Žalgiris“ 2:1 (0:0)

59‘ [1:0] Maksimas Maksimovas
74‘ [2:0] Kaimietas Gnedojus
90+7‘ [2:1] Mamadou Mbodjis