Kovo mėnesį Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iškovojo keturias pergales, o prie daugelio jų svariai prisidėjęs Bahrudinas Atajičius klubo sirgalių buvo išrinktas mėnesio žaidėju.


Šį kartą aršiai dėl geriausiojo titulo varžėsi net trys žalgiriečiai: Vytautas Lukša, Mamadou Mbodjis ir daugiausiai sirgalių simpatijų pelnęs B. Atajičius.

„Toks sirgalių įvertinimas man labai daug reiškia, todėl noriu jiems padėkoti už jų balsus. Visgi dar kol kas nepasiekiau savo geriausios sportinės formos, tad tikiuosi, kad ateityje juos džiuginsiu vis geresniu žaidimu.

Kiekvienų rungtynių metu sunkiai dirbau, kad susikurčiau ir sau, ir kitiems žaidėjams kuo daugiau progų, tačiau pats nepelniau tiek įvarčių, kiek norėčiau. Kaip geriausias savo rungtynes kol kas įvardinčiau mačą su „Trakais“, kurį laimėjome rezultatu 2:0. Tačiau jaučiu, kad kituose susitikimuose galėjau daug geriau sužaisti.

Kiekvieną kartą noriu pelnyti kuo daugiau įvarčių. Visose šio sezono rungtynėse turėjau nemažai neišnaudotų progų. Visgi išlieku pozityvus ir tikiu, kad sunkiai dirbant treniruočių metu mano žaidimas tik gerės ir būsiu vis rezultatyvesnis“, - sužinojęs apie jam tekusį fanų įvertinimą sakė legionierius.

Šiemet jau keturis įvarčius varžovams įsūdęs ir rezultatyviausių lygos snaiperių sąrašo viršūnėje esantis puolėjas pasidalino ir savo įspūdžiais apie prisitaikymą naujoje šalyje.

„Manau, kad mano adaptacija klube praėjo puikiai. Čia jaučiuosi labai gerai, o ir atmosfera rūbinėje yra tiesiog fantastiška. Negaliu sakyti, kad atvykus į Lietuvą iškilo kokių nors sunkumų, nes man labai padėjo komandos draugai, tad pavyko sklandžiai įsilieti į naują kolektyvą.

Sunkiausia priprasti tik prie oro sąlygų. Tačiau čia jos geresnės, nei Suomijoje. Ten net čempionatas neprasidėdavo iki balandžio, nes daugumoje šalies sričių tiesiog nebūdavo tinkamų sąlygų futbolui“, - pasakojo žalgirietis.

Futbolininkas palygino ir savo pasirodymą šiame ir praėjusiame sezone: „Manau, kad lyginant su praėjusiais metais šis sezonas man kol kas yra sėkmingesnis. Suomijoje taip pat gerai startavau, tačiau jau ketvirtose rungtynėse patyriau sunkią traumą ir užtrukau nemažai laiko, kol vėl galėjau sugrįžti į aikštę. Lietuvoje jaučiuosi puikiai ir noriu dar labiau tobulėti. Manau, kad man sezonas bus tikrai geras tada, kai su komanda puikiai pasirodysime Europos turnyruose“, - teigė B. Atajičius.

Puolėjas vos dviem balsais aplenkė geriausiu LFF Supertaurės finalo žaidėju pripažintą Vytautą Lukšą, ne daug nuo jo atsiliko ir kitas naujokas – gynėjas Mamadou Mbodjis, surinkęs 24 balsus.

Daugiausia sirgalių balsų sulaukę žalgiriečiai:

Bahrudinas Atajičius - 28
Vytautas Lukša - 26
Mamadou Mbodjis - 24
Justas Lasickas - 15                                                                                                                
Saulius Mikoliūnas - 15
Donovanas Slijngardas - 9