Kovo 8-oji – ypatinga diena visoms moterims ir merginos, o Moters dienos proga Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai sujungė jėgas su judėjimu „Moterys už futbolą“ ir paruošė siurprizą vilnietėms.


NUOTRAUKŲ GALERIJA

Žalgiriečiai, padedami gausaus judėjimo „Moterys už futbolą“ kolektyvo, nusprendė pasveikinti moteris ir merginas su kovo 8-ąja, o kartu pasivaikščioję sostinės gatvėmis įteikė joms ir dovanėlių – daugiau nei 500 atminimo balionų.

„Sveikinome Vilniaus moteris su kovo 8-ąja, o šia proga padovanojome joms daug gražių dovanėlių. Aš ir visa Vilniaus „Žalgirio“ komanda sveikiname visas moteris su šia gražia švente ir linkime visada būti gražioms bei šypsotis“, - sakė žalgirietis Vytautas Lukša.
 

Savo įspūdžiais dalinosi ir judėjimo „Moterys už futbolą“ atstovė Kotryna Kulbytė: „Visoms sutiktoms moterims palinkėjome gražaus pavasario ir visada išlikti žavioms.

Visada yra labai malonu, kai tave prisimena ir pasveikina Moters dienos proga. Todėl ir nuotaika tiesiog puiki. Žinoma, trūksta saulės, bet širdyje – džiugi ir šventinė nuotaika“, - sakė K. Kulbytė.

Vilniaus „Žalgiris“ ir „Moterys už futbolą“ sveikina visas moteris ir merginas su Moters diena!