Trečiadienį Vilniaus „Sportima“ manieže buvo pakelta „SMScredit.lt A lygos“ uždanga, o „Žalgirio“ futbolininkai antrąkart pamokė „Trakų“ ekipą. Šį kartą varžovai įveikti rezultatu 2:0 (0:0).

Pirmasis kėlinys prasidėjo greitu abiejų komandų žaidimu, tačiau dažniausiai atakas rengė aikštės šeimininkai – žalgiriečiai. Nuo pat pirmojo teisėjo švilpuko „Žalgirio“ futbolininkai iškart skubėjo į puolimą, o pirmąjį įvartį galėjo pelnyti jau 3-iąją žaidimo minutę, kuomet Bahrudinas Atajičius sužaidė vadinamąja „siena“ su Elivelto, atsilaisvino baudos aikštelėje, bet smūgiuodamas pataikė į vartininką Marių Rapalį.

11-ąją minutę baudos aikštelėje perdavimo sulaukė visų rungtynių metu judrumu išsiskyręs Elivelto, išvengė jį dengusio varžovo ir jau veržėsi link vartų, tačiau buvo pargriautas ant vejos. Teisėjas nedvejodamas parodė į 11 metrų žymą. Baudinys buvo patikėtas B. Atajičiui, tačiau pirmojo puolėjo smūgio teisėjas neužskaitė, o antruoju bandymu legionierius žiebė į vartų virpstą.

Dar po dešimties minučių progų pasižymėti sulaukė tiek B. Atajičius, tiek Tautvydas Eliošius, tačiau abu žaidėjai smūgiavo arba virš, arba šalia vartų. Nors „Trakai“ ir bandė atsakyti į žalgiriečių išpuolius savaisiais, tačiau tai jiems nesisekė, o visi jų smūgiai, kurių nebuvo daug, skriejo pro šalį.

Kėliniui artėjant link pabaigos žalgiriečiai pradėjo varžovų vartų apsiaustį, tačiau gynyboje nemiegoję trakiškiai sėkmingai atmušinėjo aikštės šeimininkų atakas. 36-ąją minutę atsidaryti įvarčių sąskaitą galėjo Mamadou‘as Mbodjis, kuris kampinio metu sulaukė Lino Klimavičiaus perdavimo, tačiau senegaliečio bandymas smūgiuoti buvo blokuotas. 41-ąją žaidimo minutę pavojingos atakos metu T. Eliošius smūgiavo į vartus, o jo šūvį koregavo Elivelto, tačiau brazilas nepataikė į vartus. Pirmasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 0:0.

Antrasis kėlinys prasidėjo netikėtu įvykių sūkuriu varžovams. Praėjus vos minutei nuo pirmojo teisėjo švilpuko, Donovanas Slijngardas vikriai prasiveržė pro net kelis priešininkų gynėjus, atliko perdavimą B. Atajičiui, kuris nedvejodamas pasiuntė į vartų tinklą savo pirmąjį oficialų įvartį atstovaujant žalgiriečiams.

57-ąją žaidimo minutę tas pats B. Atajičius išsiveržė vienas prieš M. Rapalį ir smeigė dar vieną įvartį į „Trakų“ vartus. Net ir po šių dviejų taiklių šūvių puolėjas ir toliau nepailsdamas ieškojo kelių link varžovų vartų bei turėjo kelias progas padidinti savo statistinį rodiklį įvarčių grafoje.

67-ąją minutę prie žalgiriečių vartų kilo didelis gaisras, kuomet net keli „Trakų“ futbolininkai vienas po kito bandė nuginkluoti A. Vitkauską, tačiau net ir pavykus jį paguldyti ant žemės nesugebėjo pataikyti į tuščius vartus, o „Žalgirio“ gynėjams, blokavusiems beveik garantuotus įvarčius, audringai plojo „Sportima“ manieže susirinkę žiūrovai.

Vos po minutės Elivelto galėjo dar labiau padidinti ir taip nemenką žalgiriečių persvarą, tačiau vienam prieš vartus išbėgusiam brazilui pritrūko jėgų, o jį paviję varžovų gynėjai neleido atlikti perdavimo geresnėje pozicijoje buvusiam ir vadinamąjį „hat-trick‘ą“ medžiojusiam B. Atajičiui.

Po keitimo aikštėje pasirodę Saulius Mikoliūnas bei Simonas Stankevičius įnešė dar daugiau gyvumo į „Žalgirio“ puolimą bei patys susikūrė progų pasižymėti, tačiau jų futbolininkams išnaudoti nepavyko. S. Mikoliūno galingas smūgis iš sudėtingos pozicijos skriejo visai šalia vartų, o iš vartininko kamuolį iškrapštęs S. Stankevičius smūgiavo per silpnai – suskubęs M. Rapalis spėjo sugriebti į vartus riedantį kamuolį.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais kovo 12 dieną išvykoje, kuomet susitiks su Kauno „Stumbru“. Rungtynės prasidės 13 valandą.

Vilniaus „Žalgiris“ – FK „Trakai“ 2:0 (0:0)