VšĮ futbolo klubas „Žalgiris“ pateikė ieškinį VšĮ futbolo klubas „Kauno Žalgiris“ (buvęs pavadinimas VšĮ „Spyris“) dėl teisės į juridinio asmens pavadinimą ir prekių ženklų savininko teisių pažeidimo, ir nesąžiningos konkurencijos veiksmų.


VšĮ futbolo klubas „Žalgiris“ priverstas imtis šių veiksmų, 2016 m. sausio 12 d. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomajam komitetui (VK) Kauno krepšinio klubui „Žalgiris“ priklausančiai futbolo komandai „Spyris“ leidus pasikeisti pavadinimą į „Kauno Žalgiris“ ir šiuo pavadinimu dalyvauti Lietuvos futbolo A lygos čempionate.
 
VšĮ futbolo klubas „Žalgiris“ sieks, kad kol šalys išspręs savo ginčą liktų galioti 2015 m. vasario 25 d. LFF VK sprendimas, kuriame nurodoma, jog „LFF VK, atsižvelgdamas į abiejų klubų išdėstytą poziciją ir kilusį ginčą tarp dviejų klubų dėl pavadinimo naudojimo, priėmė nutarimą iki galutinio kompetetingų institucijų išaiškinimo arba geranoriško klubų susitarimo palikti iki šiol galiojusius komandų pavadinimus.“

VšĮ futbolo klubas „Žalgiris“ tikisi, kad kilusį ginčą bus galima išspręsti taikos sutartimi, išlaikant gyvuojančią tradiciją, kad Kaune su „Žalgirio“ pavadinimu siejamas krepšinis, o Vilniuje - futbolas.