Vilniaus futbolo klubas „Žalgiris“ iš Serbijos čempionato grandų Belgrado „Crvena zvezda“ įsigijo perspektyvų gynėją Mamadou Mbodj. Su 22-ejų metų futbolininku iš Senegalo pasirašyta ilgalaikė sutartis.


„Ieškojome pastiprinimo vidurio gynėjo pozicijoje. Šį žaidėją išsirinkome iš daugelio kandidatų, nors derybos su „Crvena zvezda“ užtruko. Jos stipriai pasistūmėjo į priekį serbams pasiekus susitarimą dėl Marko Grujičiaus persikėlimo į „Liverpool“ už 7 milijonus eurų. Tą pačią dieną „Crvena zvezda“ sutiko išleisti Mamadou į Lietuvą“, - teigė Vilniaus „Žalgirio“ sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

Jis Lietuvos čempionų naujoką apibūdino kaip futbolininką, galintį sėkmingai rungtyniauti gynėjo ir atraminio saugo pozicijoje, pasižymintį fiziniais sugebėjimais, patikimu žaidimu gynyboje vienas prieš vieną, mėgstantį kombinacinį futbolą.
 
„Šis aukšto lygio futbolą jau matęs žaidėjas turėtų sudaryti rimtą konkurenciją kitiems mūsų komandos gynėjams“, - sakė M. Nikoličius.

M. Mbodj į Europą persikėlė 2014 metais. Jis prisijungė prie Belgrado „Crvena zvezda“ ekipos, vėliau buvo nuomojamas kitam Serbijos aukščiausios lygos „Napredak“ klubui.

Senegalietis
 taip pat atstovavo savo šalies jaunimo U-20 ir nacionalinei U-23 komandai.

M. Mbodj yra penktasis Vilniaus „Žalgirį“ papildęs futbolininkas. Prie komandos jau prisijungė Saulius Mikoliūnas, Linas Klimavičius, Simonas Stankevičius ir Bahrudinas Atajičius.