Po trejų su puse kartu praleistų metų išsiskyrė Lietuvos čempiono Vilniaus futbolo klubo “Žalgiris” ir kroato Andro Švrljugos keliai. Po šio sezono pasibaigus sutarčiai, ji nebuvo pratęsta.


A. Švrljuga į Lietuvos sostinę atvyko 2012 metų vasarą iš Rijekos HNK klubo. Nuo to laiko 30-metis futbolininkas žaliai baltą aprangą vilkėjo 132-ejose rungtynėse.
 
Gynėjo ir saugo pozicijoje žaidęs A. Švrljuga per šį laikotarpį pelnė 17 įvarčių ir atliko 23 rezultatyvius perdavimus, o jo atliktas neįtikėtinai tikslus smūgis į “Trakų” ekipos vartus tapo gražiausiu 2015 m. sezono įvarčiu.
 

 
Trečiąjį iš eilės čempionų titulą šiemet su Vilniaus “Žalgiriu” iškovojęs futbolininkas sulaukė įvertinimo ir iš ištikimiausių ekipos sirgalių. Tradiciniuose geriausio sezono žaidėjo rinkimuose “Pietų IV” savo balsų daugumą skyrė šiam legionieriui.
 
Palikdamas stipriausios Lietuvos vienuolikės gretas A. Švrljuga neslėpė prisirišimo prie antraisiais namais tapusio Vilniaus, komandos draugų ir sirgalių.
 
“Noriu padėkoti visiems, kurie palaikė komandą ir mane. Kiekvieną kartą pasirodęs aikštėje atiduodavau visas jėgas, žaidžiau iš visos širdies. Esu laimingas, nes žinau, kad jums tai buvo taip pat svarbu, kaip ir man.
 
Verčiu naują puslapį gyvenime, su mintimi, jog palikau savo žymę šiame klube. Visuomet prisiminsiu gražias akimirkas, kurias išgyvenome kartu. Pirmoji meilė niekuomet nelieka užmiršta. Ačiū”, - atsisveikinimo laiške rašė kroatas.