Sekmadienį VMFD "Žalgiris" priims svečius iš Šiaulių.

Sekmadienio (03. 28) vakarą Vilniuje užvirs aistros: „Sportimos“ manieže pirmąsias oficialias rungtynes šiais metais žais VMFD „Žalgiris“. II-ojo A lygos turo rungtynėse sostinės komanda susitiks su Šiaulių „Šiauliais“.

Renginys susirinkusiems į „Sportimą“ prasidės 18:45 val., rungtynių pradžia – 19:00 val. Prieš rungtynes ir per jų pertrauką „Bilietų Pasaulio“ kasose bus galima įsigyti abonementų į visas „Žalgirio“ A lygos ir LFF taurės namų rungtynes, specialiame prekybos taške bus pardavinėjami „Žalgirio“ fano šalikai. Rungtynių pertrauką užpildys atrakcijos, kurių metų žiūrovai galės laimėti vertingų prizų.

Rungtynes „Žalgiris“ – „Šiauliai“ stebėti padės profesionalus futbolo komentatorius Nerijus Kesminas.

Priminsime, jog po I-ojo A lygos turo VMFD “Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 1 tašką ir A lygoje dalijasi 3-7 vietas. Pirmose rugtynėse „Žalgiris“ apmaudžiai išleido pergalę iš rankų rungtynėse su Tauragės „Tauru“. Marijampolėje vykusios rungtynės baigėsi rezultatu 1:1.

Šiaulių „Šiauliai“ pirmajame ture lygiosiomis 2:2 sužaidė su Pakruojo „Kruoja“.

Dėl galimo žiūrovų antplūdžio „Žalgirio“ administracija ragina futbolo mėgėjus bilietus į sekmadienio dvikovą įsigyti iš anksto internetu (www.bilietupasaulis.lt) arba „Bilietų Pasaulio“ prekybos vietose: knygynuose „VAGA“, prekybos centruose „MAXIMA“. Bilieto kaina – 11 litų. Senjorams ir moksleiviams su pažymėjimu – 6 litai.