Vilniaus „Žalgirio“ klubas visada garsėjo ne tik puikiai pasiekimais futbolo stadionuose, bet ir aktyviu sirgalių palaikymu visur ir visada. Aktyviausieji iš jų – „Pietų-IV“ – neseniai paminėjo 30-ies metų jubiliejų.


Būtent prieš 30 metų seniausia, didžiausia ir pati aktyviausia Lietuvoje, o gal net ir Baltijos šalyse fanų bendruomenė pirmą kartą susibūrė tuometiniame „Žalgirio“ stadiono  „Pietų-IV“ sektorių, kurio pavadinimu ir pasivadino, o komandai buvo ištikimi ir blogiausiais, ir šlovingiausiais „Žalgirio“ metais.
 

Tik „Pietų-IV“ sirgalių bendruomenės dėka Vilniaus „Žalgiris“ neišnyko iš Lietuvos futbolo žemėlapio, todėl po kiekvienų rungtynių futbolininkai kartu su jais džiaugiasi kiekviena pergale.

Kartu su ištikimiausiais sirgaliais žalgiriečiai džiaugėsi ir po paskutiniųjų LFF taurės rungtynių, kaip „Pietų-IV“ sirgalių gimtadienio proga ne tik padovanojo įspūdingą pergalę rezultatu 5:0, bet ir kartu su jais sudainavo šventinę dainą, o komandos kapitonai Deividas Šemberas ir Algis Jankauskas jiems įteikė didžiulį tortą.

Vilniaus „Žalgirio“ klubas dar kartą dėkoja visiems „Pietų-IV“ sirgaliams už jų atsidavimą komandai ir neblėstančią meilę komandai.