31-ajame LFF I lygos ture Vilniaus „Žalgiris B“ futbolininkai susitiks su šiuo metu priešpaskutinę turnyro lentelės poziciją užimančiu Tauragės „Tauru“.


pirmalyga.lt
 
Trečiadienis, 10.07, 19:30, LFF stadionas.

Vilniaus „Žalgiris B“ – Tauragės „Tauras“

Paskutinę pergalę išvykoje įsirašę vilniečiai namų aikštėje priims „Tauro“ vienuolikę ir, be abejonės, mėgins pakartoti pirmajame sezono susitikime pasiektą rezultatą, kuomet varžus įveikė triuškinančių rezultatu – 8:2. Paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esantiems tauragiškiams sustabdyti maksimalizmu trykštančius jaunuosius žalgiriečius bus tikras išmėginimas, ekipa jau kuris laikas neatranda rakto į sėkmingą gynybą, vartus varžovams leisdami negailestingai „suvarpyti“. Ar šįsyk „Tauro“ futbolininkams pavyks sulaikyti „Žalgirio B“ snaiperių „šūvius“ paaiškės jau šį trečiadienį. Tiesioginę rungtynių transliaciją bus galima stebėti – www.futbolo.tv.

Antradienis, 10.06, 19:30, LFF stadionas.

Vilniaus MRU – „Šilutė“

Praėjusiame ture džiaugsmingai į pergalių kelią sugrįžęs MRU ateinančiame ture galės dar kartą įrodyti savo pranašumą prieš „Šilutės“ vienuolikę. Šilutiškiai, žinoma, nusileisti neketins, paskutiniame ture įsirašę užtikrintą laimėjimą prieš „Taurą“ ir varžovų vartus šturmavę 8 įvarčiais, sieks šturmuoti ir vilniečių vartus. Nors šiuo metu ekipas skiria net šešios pozicijos, MRU su 28 taškais yra penkioliktoje vietoje, o „Šilutė“ su 44 taškais įsitvirtinusi devintoje, tačiau tai intrigos nemažina, 31 ture galime tikėtis kietos ir atkaklios kovos, kurioje bus siekiama tik pergalės ir trijų taškų.

Šeštadienis, 10.10, 13:00, Kazlų Rūdos miesto stadionas.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – Kėdainių „Nevėžis“

Viena iš įdomiausių turo kovų pakvies apsilankyti Kazlų Rūdoje ar bent jau rungtynes tiesiogiai stebėti – www.futbolo.tv, kur bus galima išvysti „Šilo“ ir „Nevėžio“ dvikovą. Ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje esančiam „Šilui“, norint išsaugoti pasiektą poziciją, barstyti taškų nebegalima, ant kulnų ekipai lipa net du turnyrinės lentelės kaimynai – „Panevėžys“ bei „Palanga“, tad joks pralaimėjimas nedovanotinas. Per keturias vietas, tačiau tik keturis taškus nutolęs „Nevėžis“, be abejonės, sieks atsirevanšuoti bei pratęsti savo pergalių seriją – pasiekta pergalė, suklupus aukščiau esantiems varžovams, ekipai leistų pasivaržyti dėl gerokai aukštesnių pozicijų.

Šeštadienis, 10.10, 14:00, Kretingos miesto stadionas.

Kretingos „Minija“ – Kelmės „Kražantė“

Praėjusiame ture neišlaikiusi MRU išbandymo „Minija“ šįkart dėl pergalės galės pakovoti su varžovais iš Kelmės. Pirmajame susitikime rungtynes užbaigę „Kražantės“ pergale –3:2 kretingiškiai šįsyk užtikrintai sieks atsirevanšuoti, tačiau galima nuspėti, jog dėl šios pergalės teks gerokai pakovoti – dvejomis pozicijomis aukščiau esantys turnyrinės lentelės kaimynai lengvai nenusileis, po skaudaus pralaimėjimo Gargžduose kelmiškiai, be abejonės, norės reabilituotis. Ar pavyks „Kražantei“ įsirašyti pergalę ir tris taškus, ar vis tik fortūna po ilgos nesėkmių serijos nusišypsos „Minijai“ – visi atsakymai jau šį šeštadienį Kretingos miesto stadione.

Šeštadienis, 10.10, 15:00, S.Dariaus ir S.Girėno stadionas.

„Kaunas“ – „Trakai–2“

Dešimtoje turnyrinės lentelės vietoje esančiam „Kaunui“ pirmajame sezono susitikime trakiškių pranokti nepavyko, tad norint pasiekti revanšą prieš varžovus, demonstruojančius kur kas aukštesnius pasiekimus, teks gerokai paplušėti. Septintoje turnyrinės lentelės pozicijoje esantys „Trakai–2“, patyrę du pralaimėjimus iš eilės, šįsyk sau suklupti neleis. Šiuo metu dėl 5–8 vietų kovojančių ekipų padėtis kaip niekada trapi – net keturias ekipas skiria vos taškas, todėl viskas gali labai greitai pasikeisti. 

Sekmadienis, 10.11, 13:00, Jonavos miesto stadionas.

Jonavos „Lietava“ – „Panevėžys“

Viena įdomiausių ir didžiausią intrigą žadančių dvikovų šiame ture vyks Jonavoje, kur vietos „Lietava“ ir „Panevėžys“ kovos dėl itin svarbių trijų taškų. Net ir po Palangoje pasiektos pergalės pirmenybių lyderės „Lietavos“ padėtis nėra saugi, šiuo metu ekipą nuo antroje vietoje esančių jaunųjų žalgiriečių skiria tik du taškai, tad pergalė jonaviškiams šiame mače tiesiog būtina. Tiesa, paskutiniajame ture į pergalių kelią sugrįžę panevėžiečiai „Lietavos“ futbolininkams mėgins pasipriešinti, patirtas pralaimėjimas ekipą išstumtų iš geriausiųjų penketo, o „Panevėžys“, be abejonės, to mėgins išvengti, juo labiau, kad pirmajame sezono susitikime „Panevėžiui“ jonaviškius pavyko palaužti. Įdomią ir intriguojančią kova dėl taškų – sekmadienį tiesiogiai stebėti bus galima per www.futbolo.tv.

Sekmadienis, 10.11, 15:00, Radviliškio miesto stadionas.

Radviliškio „Lokomotyvas“ – Gargždų „Banga“

Sėkmė jau kuris laikas „Lokomotyvui“ atsuka nugarą, vienuoliktoje turnyrinės lentelės pozicijoje esančiam „Lokomotyvui“ jau keletą turų nepavyksta sugrįžti į pergalių kelią bei papildyti savo taškų bagažą. Tiesa, artėjančiame mače tai padaryti bus itin sunku, ekipa namų aikštėje priims Gargždų vienuolikę, kuri gan sėkmingai dorodama savo varžovus šiuo metu yra įsitaisiusi bronzinėje turnyrinės lentelės pozicijoje. Pirmajame sezono susitikime gargždiškiai „Lokomotyvą“ įveikė rezultatau – 2:0, tad ar šįkart Radviliškio futbolininkams pavyks atremti „Bangos“ išpuolius, sužinosime jau šį sekmadienį.