Prieš UEFA Čempionų lygos atranką Vilniaus „Žalgiris“ šventė pergalę draugiškose rungtynėse prieš Minsko „Dinamo“ (3-0), o štai jo būsimas varžovas „Malmo“ klubas toliau buksuoja Švedijos pirmenybėse „Allsvenskan“.

ivartis.net; fkzalgiris.lt

Šeštadienį šalies čempionai namuose neiškovojo pergalės trečiose rungtynėse iš eilės ir vos išvengė antros nesėkmės paeiliui. Malmės komandai rimtą iššūkį metė vienas lygos autsaiderių „Orebro“ klubas. Susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2-2.

„Malmo“ išsiveržė į priekį 13 minutę, kai įvarčiu pasižymėjo Švedijos pilietybę turintis lenkas Pawelas Cibickis.

Tačiau po trijų minučių rezultatą išlygino Danielis Gustavssonas, o 32 minutę šeimininkai jau atsidūrė atsiliekančių vaidmenyje. Dar vieną įvartį į jų vartus įmušė Karlas Holmbergas.

„Malmo“ komandai sunkiai sekėsi lyginti rezultatą. Tai jai pavyko padaryti tik per šeštą teisėjo pridėtą pagrindinio rungtynių laiko minutę. Agonas Mehmetis įmušė įvartį ir išplėšė savo komandai tašką.

Po lygiųjų „Malmo“ liko penktoje turnyro lentelės vietoje ir po 15-o turo gali nukristi į šeštą.

Rezultatas:

„Malmo“ 2 – 2 „Orebro“

13‘ [1 – 0] Pawel Cibicki
16‘ [1 – 1] Daniel Gustavsson
32‘ [1 – 2] Karl Holmberg
90‘ [2 – 2] Agon Mehmeti

Pirmąsias rungtynes su tituluotu FF „Malmo“ klubu žalgiriečiai žais liepos 15 dieną Švedijoje. Mačas prasidės 20 valandą Lietuvos laiku.

UEFA Čempionų lygos kovos Vilnių aplankys liepos 21 dieną. Lietuvos futbolo federacijos stadione žalgiriečiai atsakomąsias rungtynes su švedais žais 21 valandą.

Bilietus į šias rungtynes galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose bei interneto svetainėje www.bilietupasaulis.lt.