Keturi įvarčiai be atsako antrajame kėlinyje į gynybinį futbolą žaidusio "Tauro-2" vartus varžovams nepaliko jokių vilčių.

Pergalingai 2010-ųjų metų A lygos dublerių čempionatą pradėjo VMFD "Žalgirio" antroji komanda. Pagrindinės komandos nariais pasistiprinęs "Žalgiris-2" šiandien (03. 22) 4:0 įveikė Tauragės "Tauro" antrąją komandą.

Įvarčius į žemaičių vartus mušė: 50 minutę - T. Gražiūnas, 57 - D. Žukauskas, 59 - R. Rromančuk (11m.), 77 - E. Juška. Pastarasis 22-ąją minutę vienintelis žalgiriečių gretose šios dienos rungtynėse užsidirbo geltoną kortelę.

"Žalgirio-2" sudėtis: P. Leus (M. Kulevičius); A. Sobolis, T. Gražiūnas (E. Žarskis), Steško, Gunevič, Gnedojus, Janilionis (V. Saulėnas), Juška, Romančuk, Baltrimavičius (D. Balkovskisj), Žukauskas.