Naujasis Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas – didelis futbolo gerbėjas.


Politikas ne tik stebėjo Lietuvos ir Ispanijos rinktinių mačą S. Dariaus ir S. Girėno stadione Kaune, A. Zuokas - dažnas svečias Vilniaus „Žalgirio“ namų rungtynėse.

Portalo 15min.lt surengtoje konferencijoje A. Zuokas prisipažino, esąs aistringas atsikūrusio Vilniaus „Žalgirio“ gerbėjas.

Ar turite mėgstamiausią futbolo komandą?
Sergu už atsikūrusį „Žalgirį“, gaila, kad su „Šiauliais“ sužaidė lygiosiomis ir atsilieka nuo lyderių. Tikiu, kad jie atsigaus.

Iš užsienio mėgstu olandus, „Arsenalą“, italus, ispanai patinka, tik iš jų labiau mėgstu „Barceloną“.

Kokia Jūsų pozicija dėl nacionalinio stadiono Šeškinėje? Ką ketinate daryti su juo?
Rytoj susitinku su „Žalgirio“ futbolo stadiono savininkais. Jei rasime susitarimą, ir šis stadionas bus savivaldybės rankose, už 70–80 mln. Lt galėtume turėti 15 tūkst. vietų puikų futbolo stadioną. Vietoje dabar esančio „Žalgirio“ stadiono. Aplink būtų galima statyti kitus pastatus, kurie yra numatyti – butai, kontoros ir pan.

Vilniaus miesto savivaldybė yra Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ dalininkė. Ar bus skiriama daugiau dėmesio reprezentacinei miesto futbolo komandai?
Manau, taip. Visos klubinės komandos, kurios gali žaisti turnyruose, o tuo pačiu prisidėti prie miesto reklamos, galėtų turėti didesnį finansavimą. Mes turime turėti tokias komandas, kuriomis galėtume didžiuotis.