Patyręs vartininkas Saulius Klevinskas grįžta į Vilniaus “Žalgirį”. 2011-ais metais iš Lietuvos sostinės į Maskvos “Torpedo” klubą persikėlęs marijampolietis vėl apsivilks legendinės šalies komandos aprangą


Lietuvos jaunimo ir nacionalinės rinktinės garbę savo laiku gynęs 30-metis futbolininkas “Žalgirio” gretose pakeis ekipą palikusį Aivarą Bražinską.
 
“Labai džiaugiamės, jog Saulius grįžta į “Žalgirį”. Su juo mums teko kartu dirbti tik pusmetį, tačiau šio laikotarpio užteko, kad jis įrodytų esąs tikras profesionalas bei aukšto lygio vartininkas”, - sakė “Žalgirio” sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.
 
Kartu su S. Klevinsku prie Lietuvos čempionų naujajame sezone prisijungs ir iš “Klaipėdos granito” ekipos į Vilnių grįžtantis Lukas Lidakevičius, antrąją praėjusio sezono pusę uostamiesčio klube praleidęs nuomos pagrindais.
 
“Sauliaus ir Luko prisijungimas prie komandos sudarys reikiamą konkurenciją vartininko pozicijoje. Armantui (iki šiol buvusiam pagrindiniam “Žalgirio” vartininkui, - red. pastab.) tai bus papildoma paspirtis. Visi šie žaidėjai treniruočių stovyklos metu naujam treneriui turės įrodyti savo vertę ir išsikovoti vietą pagrindinėje komandos sudėtyje”, - kalbėjo M. Nikoličius.
 
Antruoju “Žalgirio” naujoku tapęs S. Klevinskas Maskvos “Torpedo” klube sužaidė daugiau nei pusšimtį rungtynių, o 2011-aisiais buvo pripažintas geriausiu Rusijos pirmosios lygos vartininku.
 
Žalgiriečių gretas šiuo tarpsezoniu taip pat papildė puolėjas Elivelto, prie komandos vairo praėjusią savaitę stojo vyriausiojo trenerio pareigas eisiantis Valdas Dambrauskas.